We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ekrem İmamoğlu’na FETÖ’cü, PKK’cı çamurunu sıçratmaya çalışanlara!..

615 223 0
02.06.2019

Sizin de dikkatinizi çekmiştir. Artık Ekrem İmamoğlu nereye giderse, karşısına bir provokatör çıkarılıyor.
Amaç onu sinirlendirmek ve oluşacak görüntüleri montajlayıp servis ederek vatandaştaki “Ne sabırlı adam, hiç kızmıyor, sinirlenmiyor, en olumsuz durumlarda bile kucaklayıcı, barış dolu mesajlar veriyor” şeklindeki kanaati tersine çevirmek.
Son olarak cuma namazına gittiği caminin girişinde bir militan “PKK”lı diye bağırıp tahrik etmeye çalışmış. Cemaat de İmamoğlu”nu hep birlikte alkışlayarak tepkisini göstermiş.
Bu haberi okurken “Bakalım 23 Haziran'a kadar daha hangi iftiraları atıp ne tür vicdansızlıklar sergileyecekler” diye düşünmekten kendimi alamadım. Bu arada aklıma hedefi olduğum benzer bir karalama operasyonu geldi…

★★★

“Ünlü gazeteci Uğur Dündar'ın daha önce soyadı ‘Dindar'mış!
Anlayacağınız, soyadından sadece bir harf değiştirmiş!
Bir harf değişikliği bile, anlamı ne kadar farklılaştırıyor değil mi?
‘Uğur Dündar, ailesinden gelen ‘Dindar' soyadını ‘Dündar' olarak değiştirdi. Bu tek harfti ama, bu önemli değişiklik, yakışıklı ve gözü yukarılarda yeni bir televizyoncu için önemliydi. Din düşmanı olduğundan değil elbet. Dindar algılanmayı uygun bulmadığından!..”

★★★

Okuduğunuz yazı; yandaş Yeni Şafak Gazetesi'nde 14 Kasım 2013 tarihinde, yani FETÖ'nün cadı avının sürdürdüğü ve yoğun algı operasyonları yaptığı süreçte........

© Sözcü