We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Arap milliyetçisi Türk din adamı!

3 0 0
19.11.2018

Gerçekten aklım almıyor. “Keşke Yunan kazansaydı” diyen birini ziyarete gitmeği “insani” göreceksiniz, PKK’lının cenazesi için babasına baş sağlığına giden birini suçlayacaksınız. Eğer “insani” ise cenaze için babaya gitmek daha “insani” değil mi?

Ziyareti “insani” olarak niteleyen Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik’i de anlayamadım. Sanırım hiç inanmadığı bir savunmayı yapmak zorunda kaldı. Allah kimseye böyle pis vazifeler kısmet etmesin…
Yazıya bu girişimi sert bulanlar olabilir. Bence hiç değil. Her konuda uzlaşırım ama bu milletin ve devletin değerlerini hiçe sayan bir kamu görevlisi ve onu savunanlar konusunda asla uzlaşmam. Bence kamu görevlisi ve onu savunanlar bir PKK’lıdan daha fazla bu devletin ve milletin değerlerini tahrip ediyorlar.
Muhafazakarlığın da bir ahlakı var. Muhafazakarlık bir duruştur. Muhafazakarlık tüm dünyada kendi yerel özellikleri ile bir ana siyasi akımdır. Bakın Mısıroğlu ne diyor; “Amerika’nın ihtiyacı petrole, benim de ihtiyacım tarihi müesseselerime dönmeye.
Bu menfaati mukabilinde bana yardımcı oluyorsa ‘Allah razı olsun’ derim. Ya Amerika’nın desteğiyle gelen, Amerika’nın kuklası bir halife gelse, gelsin de kim gelirse gelsin. Hilafeti geri getirelim.”

Bunları BOP’a taraftar olduğunu,........

© Sonsöz