We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Mbaye Diagne fırtınasının nedeni ortaya çıktı

4 0 0
28.01.2019

İstanbul’da bulunan Mbaye Diagne’nin İtalyan menajerleri Fabrizio ve Claudio’nun Fatih Terim’le yaptığı görüşmenin Senegalli oyuncuyu heyecanlandırdığı ve ilk günden beri Galatasaray’a gitmek isteyen golcünün bu paylaşımları yaptığı bildirildi.

Terim’in, Fabrizio ve Claudio isimli menajerleri Fiorentina ve Milan’da çalıştığı dönemden tanıdığı, son bir kaç gündür G.Saray’ın listesine giren Serie A’daki forvetlerin bu isimlerle ilgili olduğu bildirildi.

'Gelecekte bugünlere bakıp güleceğiz'

Ümraniyespor maçından sonra Ali Koç’la sportif direktör Damien Comolli’nin bir toplantı yaptığı ortaya çıktı… o toplantıda Fransız sportif direktörün Koç’a, “zorlanacaktık. Zorlanıyoruz da. Unutmayın biz yepyeni bir felsefe getiriyoruz. Gelecekte kazanacağımız her başarıdan sonra bugünleri düşünüp, başarı için acı çekmek gerektiğini hatırlayacağız. Güleceğiz” sözlerini kullandı.

Galatasaray'ın forvet transferindeki 'bariyer' Fenerbahçe mi?

Son birkaç gündür Galatasaray’ın resmi sitesinden yapılan 'bariyer' açıklaması konuşuluyor... bu açıklamayla ilgili açıklama bekleyenler ise bazı yöneticilerle yaptıkları telefon görüşmelerinde aldıkları, 'ne yapalım. Çıkıp önümüze kimin bariyer koyduğunu mu açıklayalım! Herkes anladı da anlamamazlıktan geliyor' cevabıyla şok........

© Şok