We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Abdurrahim Albayrak iki transferi kampa yetiştirme derdinde!

6 0 0
27.12.2018

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak, Luis Muriel ve Ömer Toprak transferlerini 5 Ocak'ta bşalayacak Antalya kampına yetiştirmek için büyük çaba gösteriyor.

Galatasaray’da koşuşturma başladı... teknik direktör Fatih Terim, stoper ve iki santrforun 5 Ocak’ta Antalya’da başlayacak kampta hazır olmalarını istedi. Gözünü ''Ligin ilk yarısını liderden 6 puan geride bitirirsek transferler bitecek'' diyen Abdurrahim Albayrak’a çevirdi.

Gece gündüz çalışan Albayrak’ın amacı ise Sevilla ve Dortmund’u bir an önce ikna ederek Ömer Toprak ve Luis Muriel isimleri bir an önce açıklamak. İki oyuncu da Galatasaray’a evet demesine rağmen Sevilla, Muriel için İtalyanları bekliyor. Dortmund ise Ömer için kararını vermekte gecikiyor.

Fenerbahçe için bir iddia daha! Mario Pasalic
Fenerbahçe'nin bonservisi Chelsea'de olan Mario Pasalic'i satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği iddia edildi.

Fenerbahçe devre arasında nasıl bir transfer politikası izleyecek? cevap henüz bilinmiyor. Fakat dedikodular ardı arkasına gelmeye devam ediyor. Bunlardan birisi Hırvatistan’dan geldi.

İtalyan basınının Atalanta’nın Mario Pasalic’le beraber 4 isimle yolların ayrılacağını açıklamasından sonra Hırvatlar sürpriz bir iddia ortaya attı. Fenerbahçe’nin bonservisi Chelsea’de bulunan 23 yaşındaki Pasalic’i satın alma opsiyonu ile kiralayacağını iddia........

© Şok