We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Nwakaeme’nin menajeri imzaya çağrıldı

2 0 0
21.09.2021

Trabzonspor’da gündem Anthony Nwakaeme’nin sözleşmesi… Nijeryalı oyuncu geçen sezon 1.5 milyon euro ile takımın en fazla kazanan oyuncusuydu. Ancak bu sezon gelen transferlerle alt limit 2.2 milyon euro’ya yükseldi. Sağ bek Bruno Peres bile Nwakaeme’den yüksek ücret kazanmaya başladı.

Bu da hem Nwakaeme hem de menajeri Fali Ramadani’nin gözünden kaçmadı. Transferin son günü İstanbul’a gelen Beşiktaş’a Ljajic’i getiren Ramadani ile Ahmet Ağaoğlu’nun yaptığı görüşmeden sonuç çıkmadı. Çünkü Ramadani, 2.2 milyon euro net rakamın altında herhangi bir rakamı görüşmeyeceklerini söyledi.

Bir kaç gün önce yönetime yakın kaynaklar, Ağaoğlu’nu Nwakaeme için “elinizi çabuk tutun” uyarısı yaptı. Nijeryalı oyuncunun kafasını karıştırmaya hazır pek çok ismin olduğunu iddia etti. Bunların başında Nwakaeme’nin Trabzonspor’a gelmesine ön ayak olan Mirsad Türkcan olduğunu işaret ettiler. Camianın önde gelen isimlerinden birisi Başkan Ağaoğlu’nu bildiklerim var diye aradı, “Nwakaeme, Fenerbahçe’ye koşuyor” uyarısı yaptı. Ağaoğlu, Ekim başındaki milli arada Nwakaeme’nin menajerini İstanbul’a davet etti. “Sözleşme işini bitirelim” dedi. Ağaoğlu’nun Nwakaeme için aklındaki rakam olan 1.75 milyon Euro’nun üzerine çıkmaya hazır olduğu gelen bilgiler arasında.

Altıntop’un, Güneş’in altını böyle oydu
Türk Milli Takımı’nın başına 25’nci tercih olan Stefan Kuntz geçirildi… Alman Kicker dergisi TFF’nin gizli patronu Hamit Altıntop’la yaptığı röportajın altına Shevchenko ve Klinsmann ile görüşüldüğünü ekledi. Akıllara ise Kuntz seçilmeden Hamit Altıntop’un açıkladığı gibi görüşülen 20—25 teknik direktörün kimler olduğu geldi.
Tahmin edilen boşta olsun olmasın, pek çok teknik adamın gündeme geldiği. Bunların arasında Jogi Löw’den Antonio Conte’ye kadar pek çok ismin olduğu.
Ancak asıl merak edilen bu kadar kısa sürede bu kadar çok teknik adamla hangi arada görüşüldüğü. Asıl iddia ise Altıntop’un görüşmelere Hollanda maçının ardından değil Euro 2020 daha devam ederken........

© Şok


Get it on Google Play