We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ersin devleri peşine taktı! Jorge Mendes mi Mino Raiola mı?

3 0 0
19.09.2021

Beşiktaş’ın genç file bekçisi Ersin Destanoğlu’nun Golden Boy ödülüne aday gösterilen 40 isim arasında gösterilmesi menajerleri harelete geçirdi… Ersin’in de danışmanının dışında üst düzey bir menajerinin bulunmaması üzerine başta Jorge Mendes, Mino Raiola ve Ghezzal’ın menajerlik şirketi World In Motion dahil pek çok menajer kapıya dayandı.

Tüm bu menajerler Ersin’e kendileriyle çalışması durumunda 3 sezon içinde Premier Lig’de üst düzey bir takıma çok büyük bir transfer yapma sözü veriyorlar. Maaşını ise şu anda kazandığının en az 5 katına katlama sözüyle kapıyı çalıyorlar.

Menajerlerin etrafında dolanması üzerine Sergen Yalçın, Ersin’e, “en iyisiyle çalış” tavsiyesinde bulundu. Mendes ve Raiola’nın çalışanlarının önümüzdeki haftalarda İstanbul’a gelerek, Ersin’le ve ailesiyle birer görüşme yapacakları bildirildi.

Ah Ljajic bir gitsen! Meksika’dan can suyu gibi teklif

Adem Ljajic kadro dışı… kalırsa Ocak ayına herhangi bir şekilde kadroya dönme şansı yok. Buna rağmen Sırp oyuncu gelen teklifleri reddetmeye devam ediyor. Beşiktaş’ın önüne Ljajic için son bir teklif daha geldi. Gelen bilgilere göre bu teklifi Meksika’nın önde gelen takımlarından birisi yaptı. O takım, Ljajic’in maaşının büyük kısmını karşılamaya hazır.

Ancak Sırp oyuncunun bu teklifi kabul etmek konusunda herhangi bir hevesinin olmadığı konuşuluyor. Daha önce Rusya’ya sevgilisi Zübeyde istemediği için gitmeyen Ljajic’in Meksika’dan gelen teklifi değerlendirme ihtimalinin de çok az olduğu iddialar arasında.

Sergen Yalçın’a göre 3A’dan alınacak 9 puanın anlamı bambaşka

Beşiktaş’ta hedef Eylül ayını 3A’yı 9 puanla geçmek. Siyah-beyazlar 21 Eylül Salı günü Süper Lig’de Montella yönetimindeki Adana Demirspor’u ağırlayacak. Ardından Sergen Yalçın’ın öğrencileri, 24 Eylül’de Altay’a konuk olacak. Siyah-beyazlı ekip daha sonra, Şampiyonlar Ligi’ndeki ikinci maçını 28 Eylül tarihinde Ajax deplasmanında oynayacak.

Sergen Yalçın’a göre Eylül ayı bitmeden bu 3 maçtan alınacak 9 puan Beşiktaş’ı hem lig hem de Şampiyonlar Ligi yolunda iddialı konuma getirecek.

Sergen Yalçın’ın “Batsman” ricasına Başkan Nur Çebi’den söz

Beşiktaş son 6 sezondur bir forveti parlatıyor… sonra o forveti ya satıyor. Ya o forvet........

© Şok


Get it on Google Play