We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Beşiktaş yönetiminde Sergen Yalçın operasyonu

3 0 0
22.09.2021

Önce Uilenberg…
Sonra Vitor Pereira…
Ardından Stefan Kuntz…
Son olarak da Mario Balotelli…
Beşiktaş yönetimi direkt Sergen Yalçın’ın hedef alınarak açıklamalar yapılmasına, tepki gösterilmesine, kamuoyunun önüne atılmasına engel olmak için harekete geçti.
“Meyve veren ağaç taşlanır…” hesabı Beşiktaş’ın yukarı doğru tırmandıkça paçasından tutularak aşağı çekilmek istendiğini düşünen yöneticiler, bundan sonra her fırsatta benzer bir durum olması halinde en sert tepkiyi verecekler.
Sergen Yalçın’ın bu tarz açıklamalar yüzünden psikolojisinin etkilenmemesi için siyah-beyazlı yöneticiler elini taşın altına koyacak, ciddi anlamda para ya da hak mahrumiyeti cezaları gündeme gelse bile açıklamalar yapacaklar. Yalçın’ı polemiklerin içine düşmekten alı koyacaklar.

Liderlik aşkı depreşen Trabzonspor’un silahı
Süper Ligin en fazla isabetli şut çeken takımı Trabzonspor yarın akşam liderlik için Konya deplasmanına çıkacak… Beşiktaş’ın sahasında 1 puan kaybetmesiyle heves artan bordo-mavililer, Konya deplasmanından 3 puanla dönerse 2 puan farklı liderlik koltuğuna oturacak. Trabzonspor 5 maç sonunda maç başına 6.8’lik isabet ortalamasıyla Süper Ligin en isabetli şut atan takımı. Bordo-mavililer maç başına 14.4 şut atarken 3.6 şutu engelleniyor. Sadece 4 isabetsiz şut çekiyor.
Geride kalan 5 maçta Trabzonspor 72 şut çekti. 34’ü isabetli oldu. 18’i engellendi. 1’i direkten döndü. Sadece 20’si isabetsizdi. Trabzonspor ayrıca Kayserispor’dan sonra (39’da 13 isabetsiz şut) en az isabetsiz şut çeken takım.
Bordo-mavililer........

© Şok


Get it on Google Play