We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terim, Muslera’yı acımadı! Uruguaylı bir anda yere yığıldı

2 0 0
13.09.2021

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Enner Valencia’yı Sivasspor maçında 11’de başlatmadı. Uzun bir yoldan geldiği için riske etmedi. Terim ise Muslera’ya acımadı. Valencia’nın üzerine bir de ekstra Trabzon uçağına binen bir gece daha kendi yatağında uyumayan Uruguaylı kaleci Trabzonspor karşısında sahaya sürdü.

Ancak maçın 87’nci dakikasında Muslera’yı jetlag çarptı. Uruguaylı kalecinin tansiyonu düştü. Bir anda topu bırakıp, dizlenin üzerine çöktü. Uzmanlar 20 saatin üzerindeki yolculuklar için insanları 24 saatlik tam dinlenme olmadan ağır fiziksel aktivite içinde bulunmamayı öneriyor. Bunun zaman zaman ölümcül sonuçları olabilecek kalp krizine bile yol açabileceği belirtiyor.

Emre Kılınç ve Morutan, Lazio kurbanı oldu

Galatasaray’a Trabzonspor maçında 2-2’lik beraberliği Lazio maçı getirdi… Fatih Terim, Perşembe günü İstanbul’da ağırlayacakları İtalyan ekibine karşı Emre Kılınç’ı kullanmak için ikinci yarıda riske etmedi. Alt adalesinden sakatlanan ama maçı çıkarabilecek golcüsünü oyundan aldı. Tecrübeli teknik adam Morutan’ı ise defansa yardım etmediği için çıkardı. Ancak Terim’in dediğin aksine Morutan ilk yarının sonunda 1 top çalıp, 1 de top kapma ile iki defansif hamle ile oynadı. Yerine giren Babel de aynı katkıyı verdi.

Terim, Muhammed’e bir sonraki transfer olacağı takımı söyledi

Fatih Terim 2-0’dan 2-2 bitirilen Trabzonspor maçından sonra bazı oyuncularına mesaj gönderdi… tecrübeli teknik adam; “Bir numaralar ne kadar önemliyse iki numaralar da o kadar önemli; ama bazı arkadaşlarımız daha çabuk forma girmeliler” dedi.

Terim’in uyardığı isimlerin yedek kaleci Fatih Öztürk dışında Yedlin,........

© Şok


Get it on Google Play