We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terim, Kuntz’a randevu vermedi

1 0 0
21.09.2021

Türk Milli Takımı’nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz’un şu ana kadar görüşebildiği tek teknik adam Rıza Çalımbay oldu… Kuntz’un, eski takım arkadaşı Sergen Yalçın’ın yanı sıra Fatih Terim, Vitor Pereira ve Abdullah Avcı’dan randevu istediği bildirildi.

Randevu isteğine ilk cevap verenin Pereira olduğu, iki teknik direktörün kısa süre içinde bir görüşme yapacakları bildirildi. Kuntz’un Yalçın, Terim ya da Avcı ile ne zaman görüşeceği hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Gelen bilgilere göre Terim’in, Kuntz’a iş yoğunluğu nedeniyle randevu vermeyeceği, milli takım ve Galatasaray’dan milli takıma çağrılacak oyuncularla ilgili yardımcıların Necati Ateş ya da Selçuk İnan’la görüşmesini önereceği gelen bilgiler arasında.

TFF’nin gizli patronu yabancı kararını verdi

Türk futbolunda Hamit Altıntop dönemi başladı… öncelikle Şenol Güneş’in gönderilmesinde ve Stefan Kuntz’un milli takımın başına getirilmesinde ciddi payı olan Altıntop önümüzdeki dönemde yabancı kuralının değiştirilmesi için hamle yaptı.

Yabancı sınırına karşı olan Hamit’in isteği ve milli takımın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz’un onayıyla hali hazırda 8 3 olan yabancı kuralı gelecek sezondan itibaren değişecek. Altıntop’a yetkinin TFF Başkanı Nihat Özdemir’den çok daha yukarından geldiği, zaten Özdemir’in görev süresinin tamamlanmasından sonra TFF’nin başına da Altıntop’un........

© Şok


Get it on Google Play