We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terim’in rotasyonu hazır! 4 kelle birden gitti

2 0 0
21.09.2021

Galatasaray dün Alanyaspor’a sahasında 1-0 yenildi… maçtan önce; ”Üç günde oynamaya alışmalıyız. Zorunlu değişikliklerin haricinde herhangi bir rotasyon düşünmedim. Oyun bize değişikliği emrettiği zaman yapacağız. Ayrıca Assunçao'yu da bugün görmek istiyorum” diyen Terim ilk 11’den sonra cezalı Marcao’nun yerine Luyindama’yı değiştirdi. Yedeklerden gelen tek farklı oyuncu ise Ömer Bayram oldu.
Lazio ve Alanyaspor 11’leri:
Muslera
Aanholt, Marcao (Luyindama), Nelsson, Yedlin
Taylan, Berkan
Kerem, Cicaldau, Morutan
Halil
Lazio maçında değişiklikler: Luyindama, Babel, Feghouli, Emre Kılınç, Muhamed
Alanyaspor maçında değişiklikler: Ömer, Babel, Feghouli, Emre Kılınç, Muhamed
Ancak alınan yenilgi sonrasında Terim: "Üçüncü gün oynanacak maça istikrar adına aynı takımı sürdüm. Demek ki rotasyon istiyor. Kaybettiğimiz için üzgünüm” itirafında bulundu.
Terim’in “rotasyon istiyor” dediği oyuncuların; Yedlin, Taylan, Cicaldau ve Morutan olduğu öğrenildi. Çarşamba günü Kayseri’de oynanacak maçta tecrübeli teknik adamın bu 4 oyuncuyu da kulübeye göndereceği gelen bilgiler arasında.
Terim’in Yedlin’in yerine Alpaslan, Taylan’ın yerine Assunçao, Cicaldau’nun yerine Aytaç, Morutan’ın yerine ise Feghouli’ye “hazır ol” talimatı verdiği gelen bilgiler arasında.

İşte Terim’in “soyunma odasında ağlayan var" dediği isim

Fatih Terim 1-0 kaybedilen Alanyaspor maçından sonra oyuncularına saha içinde rejenerasyon idmanı yaptırdı. O sırada Ömer Bayram’a taraftarın tepkisi devam etti. Taraftarın " Formayı çıkar" diye tezahürat yapması üzerine milli oyuncu idmanı yarıda bıraktı. Formasını çıkarıp yere attı. Taraftara dönerek; “eyvallah" dedi.Sahayı terk etti.
Ömer Bayram soyunma........

© Şok


Get it on Google Play