We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terim’in Karadağ maçında izlediği Norveçli

2 0 0
13.10.2021

Fatih Terim, İstanbul’da oynanan Türkiye maçında beğendiği Patrick Berg’i, geçen akşam Norveç’in Karadağ’ı 2-0 yendiği maçta da izlettirdi… Karadağ karşısında 74 kezle sahanın en fazla topla oynayan oyuncusu olan Berg, 2 top çaldı. 4 top kesti. 1 de uzaklaştırma yaptı. Defansif anlamda kusursuz oynayan 23 yaşındaki Bodo kaptanı 64 pasta yüzde 78.1 isabetle oynadı. Galatasaray’ın scoutları Berg için “klasik ön liberoların aksine yana ya da arkaya doğru değil öne doğru oynadığı için düşük pas yüzdesi yakaladılar” diye yazdı. Gustavo Assunçao’nun ilk etapta büyük hayal kırıklığı yarattığı ortamda Galatasaray’ın 2022’in 31 Aralık’ında Bodo ile sözleşmesi sona erecek Berg’i daha yakından izlemeye devam edeceği gelen bilgiler arasında.

Türkiye’nin en değerli stadı

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Nef ile yapılan anlaşmanın en büyük anlaşma olduğunu duyursa da daha önce rakiplerin yaptığı anlaşma, daha yüksek düzeyde gerçekleşmişti.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, NEF ile yapılan 725 milyon TL’lik yaklaşık 80 milyon dolar’lık stat isim hakkı anlaşmasını “Türk futbol tarihinin en yüksek rakamı” olarak duyurdu. Ancak küçük bir hesap hatası yaptı.

Beşiktaş 2013 yılında Vodafone ile yaptığı........

© Şok


Get it on Google Play