We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Galatasaray stadı isimsiz kaldı

2 0 0
29.09.2021

Galatasaray’da kafalar karışık… Türk Telekom hali hazırda Seyrantepe stadınının isim sponsoru mu, değil mi? Cevap merak konusu.

2010-11 sezonunda yapılan 10 yıllık anlaşma geçen yıl bitti. 2020 yılında Türk Telekom’un 2020-21 sezonu için Seyrantepe stadının sponsorluk anlaşmasını 30 milyon TL vererek uzattığı bilgisi KAP’a iletildi..

Ancak bu sezon öncesinde stadın isim sponsoruluğu için yapılan anlaşma KAP’a bildirilmedi. Herkesin beklentisi Başkan Burak Elmas’ın 19 Temmuz’da düzenlediği basın toplantısında söylediği “tarihin en önemli anlaşması”anın açıklanması. 
İddia o ki Burak Elmas’ın kurmayları başkan olmadan önce Katarlı bir firmayla çok ciddi bir rakama anlaşma yaptı. Ancak firma Elmas yönetimi seçildikten sonra sponsorluk fikrinden geri adım attı.

Bu yüzden lig başlamadan Ağustos ayı içinde açıklanması beklenen sponsorluk anlaşması duyurulamadı. Ligin 7’nci haftasına gelinmesine rağmen Seyrantepe stadının resmi bir sponsoru yok. İsmi hale TT Park olarak lanse ediliyor.

Galatasaray yönetimi ise henüz sponsor konusunda yeni bir anlaşma yapmadığı için TT Park isminin kullanılmasına tepki göstermiyor. Ancak iddia o ki, stadın isminin bu şekilde kullanımı yüzünden Galatasaray, son yapılan anlaşma üzerinde Türk Telekom firmasına fatura çıkaracak. Ancak bunun kabul edileceği düşünülmüyor.

Fransız polisi açıkladı

Fransız güvenlik güçleri Perşembe akşam oynanacak Marsilya- Galatasaray maçı öncesinde olağanüstü önlemler aldı. Marsilya Emniyet Müdürlüğü, iki takımın taraftarının karşı karşıya gelmemesi için "güçlendirilmiş güvenlik önlemleri" açıkladı.

Marsilya, Galatasaray taraftarlarının........

© Şok


Get it on Google Play