We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Galatasaray’ın son transferi Grosskreutz’a takıldı

2 0 0
09.09.2021

Salı akşamı, Leicester ile Galatasaray; Nampalys Mendy'nin kiralık transferi için anlaştı. İki kulübün ve temsilcilerinin Mendy’nin Dakar üzerinden İstanbul’a gelip, imzayı atmasının yollarını bulmaya çalıştı. Ancak operasyon başarısız oldu. Galatasaray, Mendy’yi İstanbul’a getirip, daha önce yaşadığı Grosskreutz gibi bir kriz yaşamamak için Assunçao’ya yöneldi.

Son dakikaya kadar her şeyi deneyen oyuncu ve menajeri Yacine Ayad büyük hayal kırıklığı yaşadı. Mendy’nin menajeri Ayad, “Galatasaray ve Leicester ile birlikte Çarşamba günü onu İstanbul’a götürmek için her şeyi denedik. Ancak zaman çok dardı. Tıbbi muayeneyi zamanında yapmamıza imkan yoktu. Kader” açıklamasını yaptı.

Galatasaray, Lazio, Taliban, 11 Eylül! Zoff’tan şok sözler

İtalyan futbolunun efsane ismi Dino Zoff, 11 Eylül 2001'de ABD’de ikiz kulelere saldırı olduğu gece Galatasaray’la oynadıkları maçı hatırlattı.

"Bir şey yapacak zaman yoktu. Hiçbir şey yapmaya vakit yoktu, zaten İstanbul'daydık ve hiçbir şey söylemeye ve yapmaya gücümüz yetmiyordu. İnanılmaz bir durumdu, kimse ne olduğunu anlayamadı” dedi.

O dönemin Lazio teknik direktörü olan Zoff, LaPresse’ye yaptığı açıklamada “o saldırı dünyanın dışındaydı, normal oynadık,........

© Şok


Get it on Google Play