We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fatih Terim’in “adaleti” tartışılıyor

2 0 0
23.09.2021

Galatasaray’da sıkıntı bir süreç yaşanıyor... bazı oyuncular ne kadar kötü oynarsa oynasın 11’de yer alıyor. Bazı oyuncular ise kendilerine göre ne yaparsa yapsınlar forma bulamıyorlar. Bunları kendi aralarında konuşan oyuncular arasında Terim’in forma adaletinin tartışıldığı ise gelen bilgiler arasında.

Hatta geçen hafta Diagne’nin “oğlun” çıkışlı sosyal medya paylaşımı ile Kerem ve Hali’i hedef alması bazı oyuncular arasında destek buldu.
Terim’in her durumda şans verdiği Nelsson, Cicaldau, Berkan, Morutan, Kerem ve Halil’in formayı hakketmedine inanan oyuncular Galatasaray’ın elinde çok daha iyi oyuncuların olduğunu hatta gidenlerin bile gelenlerden çok daha iyi olduğunu iddia ediyorlar.

* Nelsson’un Alpaslan’dan ne fazlası var. Keşke Donk kalsaydı.

* Emre Kılınç’ın, Cicaldau’dan eksiği yok fazlası var. Cicaldau, Etebo’dan bile zayıf.

* Berkan, Aytaç’ı nasıl keser.

* Morutan; Emre Akbaba ya da Onyekuru ile kıyaslanamaz bile

* Kerem’in yerine her durumda Feghouli oynar.

* Halil’i oynatana kadar Diagne oynar. Falcao kalsa daha fazla faydası olurdu.

* Yedlin tutulana kada Şener ya da Linnes kalsa hatta Sekidika bile kalsa daha iyiydi.

Galatasaray’da dev operasyon kapıda

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim 3-0 kaybedilen Kayserispor maçından sonra; “Görecekler ki 1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak” dedi… devre arasında ciddi bir transfer operasyonu olacağının mesajını verdi.

Daha önce düzenlediği basın toplantılarında “bana 3 yıl verin” diyen Terim’in Kayserispor hezimetinden sonra bu süreyi 3 aya düşürmesinin sırrının yönetime verdiği transfer raporu olduğu gelen bilgiler arasında.

Sezon başında Nelsson (7 milyon euro), Cicaldau (6.5 milyon euro), Morutan (5.7 milyon euro) Berkan (3.5 milyon euro), Barış Alper (2.1 milyon euro), Bey (1.15 milyon euro), Halil (1 milyon euro), Assunçao (100 bin euro) ve van Aanholt, Aytaçe ve Alpaslan gibi oyunculara ödenen........

© Şok


Get it on Google Play