We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Szalai’nin babasından transfer açıklaması

4 0 0
28.09.2021

Attila Szalai’nin kendisi gibi eski bir futbolcu olan babası Fenerbahçeli taraftarların için su serpti… son dönemde Napoli ve Atletico Madrid gibi takımlardan teklif aldığı iddia edildi oğlu Attila için baba Szalai, "Oğluma birkaç yıl daha Fener'de kalması gerektiğini söyledim. Bence transfer yapmak için çok erken. Kulübü gelişimine büyük katkı sağladı. Burada kendini biraz daha geliştirip sonra başka bir takıma giderse daha karlı olur” dedi.

Fenerbahçe’nin hedefi 2025 sezonu sonuna kadar sözleşmesi olan Attila Szalai’yi, değerini bulmadan satmamak. Başkan Ali Koç’a göre Macar oyuncunun değeri 20 milyon euro. Şu anda bu değeri bulmuş değil ama birkaç yıl içinde bulacağına inanç var.

Fenerbahçe bir Rossi daha getiriyor

Fenerbahçe’nin Diego Rossi’nin kardeşi Nicolas’ı da transfer edeceği iddia edildi… Uruguay’ın El Pais gazetesinin iddiasına göre hali hazırda Penarol’un U-19 takımında forma giyen Nicolas Rossi için ilk temas kuruldu. Teklif yapıldı. 2002 doğumlu küçük Rossi, U-19 takımı için İstanbul’a getirilecek. Daha sonra başka takımlara kiralanacak. Ermenistan U-19 takımında da forma giyen Rossi, gelişimini tamamlandığında A takıma alınacak. Abisi Diego Rossi ile beraber oynayacak. Nicolas Rossi abisi gibi sol kanat ve oyuncu kurucunun yanı sıra ikinci forvet olarak da oynayabiliyor.

Ferdi’ye resmi teklif

Fenerbahçe'nin genç orta saha oyuncusu Ferdi Kadıoğlu'na Kanada kanca attı.

Fenerbahçe'nin genç orta saha oyuncusu Ferdi Kadıoğlu'na Kanada Milli Takımı'ndan resmi davet geldi. Türkiye Milli Takımı ve Hollanda Milli Takımı'ndan şimdilik bir teklif almayan Ferdi Kadıoğlu'nun, gelen tekliflere göre önümüzdeki günlerde........

© Şok


Get it on Google Play