We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Menajeri Fenerbahçe’nin yaptığı resmi teklifi açıkladı

5 0 0
08.09.2021

Fenerbahçe’nin Diego Rossi’den önce son ana kadar Sevilla’dan Münir El Haddadi’yi kovaladığı ortaya çıktı. Oyuncunun menajeri teknik direktör Lopetegui’nin izin vermesine, sportif direktör Monchi’nin kiralık ayrılmasına yeşil ışık yakmasına rağmen transferin gerçekleşmediğini itiraf etti.

Oyuncunun menajeri Francesc Valdevioso, ABC gazetesine verdiği demeçte; “temiz bir sayfa açmalısın. Futbol böyle gider. Monchi, piyasanın başlangıcında on milyon euro değer biçmişti ve son günlerde bir satın alma seçeneğiyle kiralama konusunda ondan vazgeçmeyi düşündü” itirafında bulundu.

Valdi, geçtiğimiz yaz boyunca temsil ettiği oyuncuyla ilgilenen 12 kulüp olduğunu itiraf etti. “Birçok takımdan birçok teklif ve ilgi gördü. Hollanda’dan hem PSV Eindhoven ve Feyenoord son dakikaya kadar onu izledi. Ajax da değerlendirildi. Bu iyi bir seçenekti. İngiltere’den Crystal Palace ve West Ham pazarının son gününe kadar çok ilgi gösterdi. İtalya’dan Genoa, , Torino ve Napoli pazarının başlarında onunla da çok ilgilendiler. Genoa son saatlere kadar daha çok baskı yapan taraftı. Fransa’dan Nice ve Nantes çok ısrarla onun için sorular sordu. Türk Fenerbahçe'den ve her şeyden önce piyasa kapanmadan iki saat öncesine kadar çok ısrar eden PAOK'undan da teklifler geldi” dedi.

Bustos istediğini alıyor

Independiente, Fenerbahçe’nin teklifini kabul etmedi. 2.5 milyon dolar’lık teklife 5.2 milyon dolar’lık istekle cevap verdi. Fabricio Bustos defteri kapandı.

Ancak........

© Şok


Get it on Google Play