We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fenerbahçe'nin Savunma Bakanı Attila Szalai

5 0 0
17.09.2021

Fenerbahçe’nin savunma bakanı Attila Szalai, Frankfurt karşısında yine güven verdi. Rakiplerini en fazla ofsaytta bırakan (3) stoper oldu. Ancak Lammers 7 kezle gecenin en fazla kafa topu alan ikinci, en fazla kafa topu alan birinci forveti oldu. Ancak 3 kezle en fazla Slimani ile beraber en fazla ofsaytta kalan 3 oyuncudan birisi oldu.

Diego Rossi çıktığı 9 hava topundan 8’ini kaybetti. Gecenin en fazla hava topu kaybeden oyuncusu oldu. Frankfurt’un defans oyuncusu Danny Da Costa 17 kezle gecenin en fazla hatalı kısa pas yapan oyuncusu. Altay ise 6 kezle gecenin en fazla hatalı serbest vuruş oyuncu oldu. Bu arada 1 de gol atan Samatta 6 şutla gecenin en fazla şut çeken oyuncusuydu. Ancak en fazla isabetsiz atan oyuncu da 5 kezle yine Samatta’ydı. Gecede en fazla şutu engellenen isim 3 kezle Cengiz Ünder oldu.

UEFA’nın istatistiklerine göre Fenerbahçe böyle işi bitirdi

Fenerbahçe dün gece Frankfurt karşısında galibiyeti kaçırdı… sarı-lacivertliler kalesine en az şut gelen 3’üncü takım Marsilya ile beraber kalesine sadece 5 şut geldi.

Fenerbahçe dün gece 337 kezle en az pas yapan 5’nci takım oldu. Ancake 202 kezle en fazla başarılı kısa yapan 3’üncü takım. Frankfurt 80 kezle en fazla başarısız kısa yapan 2’nci takım olurken, Frankfurt 2 kezle en az kilit pas veren 4 takımdan birisi oldu.
Frankfurt maç boyunca 28 hava topu kazandı. Gecenin en fazlası. Alman ekibi 8 kezle gecenin en fazla ofsaytta kalan takımıydı. Lokomotif Moskova ile beraber en az şut çeken (5 şut) 3’üncü takımı olabildi. Sturm ve Leicester’la beraber Frankfurt 7 kezle en az faul yapılan takımdı. Sturm ve Ludogorets ile beraber sağ ayakla (2 şut) en az şut çeken takım olurken, kafayla şutu olmayan 8 takımdan birisi.

“Fenerbahçe'nin işini olabildiğince zorlaştırdık”

Frankfurt cephesi Fenerbahçe........

© Şok


Get it on Google Play