We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fenerbahçe’nin bugün İstanbul’a getireceği forvet…

5 0 0
01.09.2021

Fenerbahçe’nin bugün uçağa bindirip, İstanbul’a getirip, sağlık testinden geçirip, sözleşme imzalayıp, UEFA’ya adını bildirmek istediği santrforun M’Bala Nzola olduğu iddia edildi…adı daha önce de Fenerbahçe’yle anılan Angolalı golcü ile Fenerbahçe’nin anlaşmaya vardığı, Spezia ile son detaylar üzerinde konuşulduğu belirtildi.

Fenerbahçe’nin Nzola’yı daha önce İstanbul’a getirmeyi planladığı ancak kulübü Spezia’nın son gün Genoa ile Diego Farias takasını görüştüğü için bugüne kaldığı dedikodusu gündeme geldi. Geçen sezon 25 maçta 11 gol ve 3 asistle oynayan Nzola’yı Spezia teknik direktörü Thiago Motta bu sezon geride kalan 3 maçta da kadroya almadı.

Forvet mevkiine 4.5 milyon euro’ya Antiste, 2.5 milyon euro’ya Strelec’i aldırdı. Son gün de Barcelona’dan Rey Manaj’ın kiralanmasını istedi.

Zanka ve Perotti patladı! Fenerbahçe’ye çifte şok

Ali Koç dün gece canlı yayında “Zanka gitti…” dedi. Diego Perotti’den de kurtulduklarını açıkladı. Hatta bazı sosyal medya hesapları Zanka’nın sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu. Şu ana kadar Zanka ya da Perotti için resmi bir açıklama yok.

Ancak bilinen şu ki Zanka son gün Antwerp ile Perotti’de Genoa ile sözleşme imzalayamadı. İki ülke için transfer dönemi kapandı. Hem Zanka’nın hem de Perotti’nin transferin devam ettiği liglerden birisine gitme şansları var.

Ancak Ukrayna, Rusya, Suudi Arabistan ve Meksika gibi ligler bu oyuncuların ilgisini çeker mi ilerleyen dönemde netleşecek. Caulker, Dirar ve Lemos içinde Fenerbahçe’nin bu liglerle beraber Süper Lig’den de talip bekleyeceği gelen bilgiler........

© Şok


Get it on Google Play