We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

“Savunma için kabus! Forvet veya kanat olarak oynayabiliyor”

4 0 0
31.08.2021

Fenerbahçe, Diego Rossi’yi açıkladı… İtalyan baba ve Ermeni anneden olan Uruguaylı 23 yaşındaki oyuncu ABD’de tüm övgüleri toplayan bir isim.

Rossi’nin hocası Bob Bradley, "Diego sahada olması ve birlikte çalışması için çok iyi bir oyuncu. Aldatıcıdır. Hızlıdır. Aynı zamanda bencil değildir” dedi.

ABD Ligi MLS’te oynayan Uruguaylı Nicolas Lodeiro ise, "Diego, çok yetenekli ve parlak bir geleceği olan harika bir futbolcu. Çok hızlı ve iyi bir tekniğe sahip genç bir forvet. Savunma için bir kabus çünkü forvet veya kanat oyuncusu olarak oynayabiliyor. Topa vurma ve takım arkadaşlarına yardım etme konusundaki çok yönlülüğü onu çok tehlikeli bir silah yapıyor” ifadelerini kullandı.
Asıl soru ise Fenerbahçe’nin burada Rossi’ye ne kadar ödeyeceği. Football Italia, Fiorentina'nın yaz başında Rossi için 8.8 milyon dolarlık bir teklif verdiğini; Los Angeles FC’nin 13,2 milyon dolar’lık fiyatının altında kaldığını yazdı. Ayrıca Rusya’dan Championat da Krasnodar'ın Uruguaylıyı istediğini ancak 10 milyon euro’ya çıkamadığı haberin yaptı.

Ali Koç izin verirse Mesut Özil, Flamengo’ya gidecek

Fenerbahçe'de bir türlü bekleneni veremeyen Mesut Özil'in Flamengo'ya gitmeyi düşündüğü öğrenildi.

Fenerbahçe’de sürpriz bir gelişme yaşandı… geldiği günden beri takıma katkı sağlayamayan ve son olarak Vitor Pereira ile arasına kara kedi giren Mesut Özil’in, Brezilya’ya gidebileceği iddia edildi. Daha önce kendisini isteyen Flamengo’ya menajeri aracılığıyla mesaj gönderdiği ve görüşmeye hazır olduğunu ilettiği belirtildi.

Mesut Özil’e transfer döneminin başında Brezilya’nın en büyük kulübü Flamengo’dan menajerler........

© Şok


Get it on Google Play