We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Hilale taarruz eden Haçlılar

1 1 3
28.02.2021

​​​​​​Vatan ve bayrak Türk milletinin kutsalıdır. Bu millet vatan ve bayrak için yaşar. Her dönem vatan söz konusu ise gerisi teferruattır sözü bu millet için söylenmiştir. Her şehidimiz yüreğimizi dağlar ama direncimizi bir o kadar daha arttırır. 13 şehidimizde de 40 bine yakın şehidimizde de bu hisle hareket edilmiştir. Onlar mağarada şehit edildiklerinde bir çoğumuz yataklarımızda huzurla uyuyorduk. Ama bilesiniz ki o şehit edilme esnasında " Allah'u Ekber" sesleri o mağaranın içinden Tüm vatansever milletimizin içine nakış nakış işleniyordu.

Allah'ım şahittir ki bu millete bu acıyı veren kâfir ordusu, arzularına veya emellerine ulaşamayacaktır. 751 Talas savaşıyla İslamiyet'le tanışan yüce Türk milleti o tarihten itibaren bu şanlı bayrağı yani " İslam Hilal'ini" şanla şerefle bu günümüze kadar taşımıştır. Bu taşıma ilelebet de devam edecektir. Evet Hilal ile haç'ın savaşıdır bu. Bu "Hilal" yere düşene kadar bu kâfir sürüsü bu milletin üzerinden her türlü oyunu oynamaya devam edecektir. Hiç bitmek bilmeyen hedefleri her defasında başlarına geçecektir. Bu Malazgirt de de böyle oldu, İstanbul'un fethinde de böyle oldu, Preveze'de de böyle oldu, Çanakkale'de de böyle oldu ve 15 Temmuz’da da böyle oldu. Ve kıyamete kadar da böyle olmaya devam edecek. Bu kâfir ordusunun Vatanımız üzerindeki hedefleri ve arzuları hiç bitmeyecektir. Bunların Bizans oyunları hep var olacaktır.

Nedir bu kâfir grubunun oyunları? Siyasetimiz deki irili ufaklı partiler ve bu partilerin siyasi ayaklarını örgütlemek ve ülke bütünlüğümüzü tehlikeye sokmak. Ülkemizdeki terör gruplarını örgütleyip, milletimizin arasında gerginlik yaratmak. Kısacası içten ve dıştan ülkemin........

© SiyasetCafe


Get it on Google Play