We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

No: 21

2 0 0
06.01.2021

Evet, her şey değişti, değişmek zorunda kaldı. Başta bizler, sonra işlerimiz, davranışlarımız, daha sonra öğretilerimiz, konuşmalarımız ve genel anlamda hayata bakış açılarımız.

Geçtiğimiz hafta, çok zor ve bir o kadar da yıpratıcı 2020 yılına son noktayı koyduk. Üstesinden gelinmeye çalışılan hastalıklar ve zorluklar, yaşanılanlar ve bıraktıkları izler hep hafızalarda 2020 olarak kalacak. Kim bilir belki de en çok kullandığımız “Görüntüm net mi? Beni duyabiliyor musun?” cümlelerine yıllar sonra kullanmak bile istemeyecek ve yeni mottolar üreteceğiz.

Bu yıl, ipuçlarından yeni çözümler üretmeyi, anın değerini bilmeyi ve keyif almayı, ‘yeni normal’’in artık alışmak zorunda olduğumuz bir düzen olduğunu her ne olursa olsun mücadelenin vazgeçilmezliğini öğrendik.

2020 yılında dijital platformlar her sektörde atak yaptı. Yediden yetmişe herkesi belli çatılar altında birleştirdi. Canlı yayınlar birbiriyle yarıştı, seminer planlamaları hiç eksik olmadı. Eller havaya partiler kapanma sendromuna ilaç........

© Şalom


Get it on Google Play