Nie sme najchudobnejší na svete, je aj väčšia bieda |
Chudoba je vážny problém. Nemám teraz na mysli tú slovenskú chudobu, keď sa stále na niečo sťažujeme, pritom vyhadzujeme nábytok len preto, že sa nám prestal páčiť a na Bazoši ho nikto nechce ani zadarmo, domov si dáme donášať jedlo a všade sa vozíme Boltom, veď sú to len štyri eurá.
Niežeby na Slovensku chudoba nebola, ale časť spoločnosti sa má veľmi dobre a väčšina ľudí tiež neumiera od hladu.
No vo svete sú ľudia, ktorí jedia blatové koláče a keď sa ráno zobudia,........