Besplatan logo |
Kad u Francuskoj ili Italiji železničari štrajkuju, to se itekako oseti, bitka sindikata i vlasnika dobija svaki put na grubosti, pregovara se oko zahteva ovog staleža, putnici trpe, ali bivaju i obeštećeni, pretpostavljam, ako su kupili kakve skupe karte, kod nas štrajk i – nikom ništa! Ozlojedio je nekolicinu trudbenika medija, kao i nesuđene putnike koji su dvadeset trećeg maja nameravali da doputuju u Beograd, ali između sukobljenih strana (države, čiji je valjda „Srbijavoz“, na jednoj, i ogorčenog proletarijata na drugoj) pregovora i natezanja kao da nije ni bilo. Kako bi i bilo, kad naš najnoviji štrajk, za razliku od svih obustava rada u istoriji radničkog pokreta, nije potekao od zaposlenih: železničarstvo je bespomoćno koliko i građanstvo kad uprava odluči da na jedan ceo dan zaustavi sve vozove, skretnice, i da zatvori sve čekaonice!
Svi znamo šta je bila svrha ovog novog bezobrazluka, da se dolazak na skup protiv samodržavlja potkopa onoliko koliko Železnica može, barem dvaput je dosad izašla u susret vladajućoj partiji, čiji je odani vazal i odani pipak, dvaput nije radila jer je neko, ne se znae ko, dobio dojavu ili više dojava o podmetnutoj bombi, ili većem broju bombi; lažove je mrzelo da svoju izmišljotinu dalje prate i da je naknadno koliko-toliko podupru (1. „Opsežna pretraga vojnih i policijskih stručnjaka, potpomognutih zvezdama ruske obavešt. službe nije pronašla nijednu eksplozivnu napravu, i vozovi će opet doći na svoje, kao i putnici kojima se iskreno izvinjavamo, iako smo radi njihove bezbednosti, više nego zbog čuvanja naše imovine, saobraćaj i zaustavili“, ili: 2. „Stručnjaci za eksploziv i........