We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

HOŞGELDİN MELOOO!  

3 1 1
24.10.2021

Aslan Yuvaya döndü!!!

"38 yaşındaki Felipe Melo, ocak ayında yuvası Galatasaray'a geri dönüyor. Futbolcunun menajeri Florya Metin Oktay Tesisleri'nden paylaşımda bulundu. Bu paylaşım, görüşmelerin olumlu sonuçlandığı şeklinde yorumlandı. Tecrübeli futbolcunun 10 numaralı formayı giyeceği belirtildi."

Galatasaray sevgisiye bilinen ünlü futbolcunun trasfer haberini duyar duymaz çok mutu oldum. Çünkü onu izlerken müthiş bir heyecan ve hayranlıkla izliyorum. Yıllar önce onuna röportaj yapmıştım. İnanın o kadar içten ve samimiydi ki anlatamam. Çok beğenimi kazanmıştı. Galatasaraya gerekli kan geldi bence. Takım arkadaşlarına abilik yapacağından hiç kuşkum yok. Bilgisi,becerisi,aklı ve kurnazlığıyla Melo çok doğru bir karar olmuş.

Zaten felipe Melo, futbolu Galatasaray'da bırakmaya hazırlanıyor. Sarı-Kırmızılılar'da çok başarılı günler geçiren Brezilyalı futbolcu, ocakta yeniden formayı giyecek. Yakın zamanda Felipe Melo'nun menajeri Leo Cornacini, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi ve paylaşım yaptı.

Cornacini, Galatasaray bayrağının olduğu fotoğrafın içine, "Güzel mekan" diyerek Florya'yı etiketledi. Bu hareket transferin bittiği şeklinde yorumlandı.

Galatasaray'a geldiği ilk dönemde 10 numaralı formayı giyen Melo, Sneijder için fedakarlık yapmıştı. Melo, Sneijder'den sonra 3 numaraya geçti. 38 yaşındaki futbolcu, ocakta tekrar 10 numaralı formasını giyecek.

Melo ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanacağı konuşuluyor. Brezilyalı futbolcu sözleşmesinin bitişiyle Fatih Terim'in ekibine katılacak. Melo futbol oynarken de teknik ekibe tavsiyelerini sunacak..

Felipe Melo Kimdir ?

Felipe Melo de Carvalho (d. 26 Haziran 1983, Volta Redonda), Brezilyalı futbolcudur.

26 Haziran 1983 tarihinde Brezilya'nın Volta Redonda........

© Önce Vatan


Get it on Google Play