We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

BEŞİKTAŞ TAKIMINI ÇALIŞTIRMAK EN BÜYÜK UMUDUM !!! 

2 1 1
04.10.2021


Bir pazartesi sabahıydı evde isrihat halinde kahvemi yudumlarken sosyal medya da öneriler arasında o çıktı karşıma. Çok duygusallaştım bir o kadarda mutlu oldum. Ortaokul ve liseyi birlikte okumuştuk. Hey gidi günler hey... Hatta ve hatta bizim okulun antrenmanları olurdu bende o kadroda olurdum. Kilolu olduğumdan hocamız beni kırmazdı "oğlum gel sende top oyna zayıflarsın" derdi.. ama ne yazık ki bir türlü okullar arası maçlarda oynatmazdı. Sadece antrenman esnalarında fırsat verirdi. Ama yinede Sevgili Feramuz Aligil Hocama çok şey borçluyum sağolsun.

BİZİM ŞİFO MEHMETİMİZ Dİ...Sınıfımızın en başarılı öğrencilerinden di kendisi. O kadar iyi oynardı ki biz ona "Şifo Mehmet" derdik. Topa vuruşu, hücumu, saklayışı takdire şayandı. Âdeta topla dans ederdi.. işte o adam sonunda en sevdiği mesleğini yapmış yıllarca bir çok takım da top koşturmuş yetmemiş çok iyi bir Teknik direktör bile olmuş Sevgili Mehmet Şerif Amil. Onunla ilgili başarıları duydukça inanın bana kendi başarılarımış gibi gurur duydum. Geçenlerde telefonla aradım " Hoca seni yazmam lazım "dedim oda kırmadı bu söyleyişi kabul etti.
Şimdiler de Iğdır da Yüzbaşılar Spor kulübünde Antrenörlük yapıyor hemde canla başla. Gelin birlikte onun ağzından başarısını ve mücadelesini dinleyelim.

OKULUNU OKUDUM YAKIN ZAMANDA KİTABINI YAZACAĞIM28 Şubat 1982 yılında Iğdır da dünyaya geldim.
Anadolu üniversitesi antrenörlük eğitimi bölümünde futbol okudum.
Futbulcu kariyerim 15 sene boyunca devam etti. Iğdır........

© Önce Vatan


Get it on Google Play