We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ARİSTO DİYETİ NEDİR?

15 0 0
20.09.2021

Diyetler, kilo problemi yaşayan insanların sık başvurduğu yöntemler arasında yer almaktadır. Geçici diyet uygulamaları, kilo vermenize yardımcı olsa da hızla eski kilonuza döndüğünüzü görmüşsünüzdür.

Aristo diyeti aslında, bir farkındalık kazanma çalışması olarak tanımlanabilir. Tam anlamıyla sıkı bir diyet olmayan bu diyetle kişiler; toksinlerden arınma, çeşitli meditasyonlar ile farkındalık kazanma, stresi uzaklaştırma gibi çalışmalar yapmaktadır.

Peki, kişilerin yaşam biçimlerini dönüştürmeyi hedefleyen Aristo diyeti nedir, nasıl yapılır? İşte, Aristo diyeti yemek listesi.
Daha çok kişinin yaşam biçimini dönüştürmeyi hedefleyen bir beslenme rutini olan Aristo beslenme programı, minimum 3 hafta boyunca uygulanmaktadır.
Aristo beslenme programının ’inin çiğ sebze ve meyvelerden oluşuyor olması, diyetin en önemli özelliğidir. Kurallarını arınma üzerine belirleyen Aristo beslenme programı, üç tip arınma önermektedir.

• Bedenini arındırma

• Ruhunu arındırma

• Zihnini arındırma

3 hafta boyunca uygulanan sağlıklı ve hafif beslenme programıyla üç yönlü bir arınma hedeflenmektedir. Önerdiği beslenme programıyla beyinde bulunan epifiz bezinin temizlenmesini sağlamakta ve böylece kişinin hormonlarını yeniden düzenlerken acıkma hissiyatını kısıtlamaya yardımcı olmaktadır.

ARİSTO DİYETİ........

© Önce Vatan


Get it on Google Play