We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Habib'in Kahvesi (BAŞKENTİ SALLADI)

10 0 0
15.05.2022

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

Cemiyet hayatının ünlü siması, iş insanı Medikal Direktör Şebnem Demir iş seyahati için gittiği Amerika'da kendini ödüllendirdi. Geçtiğimiz günlerde markasını Almanya ve Hollanda’ya taşıyan Şebnem Demir, iş ve tatili birleştirerek soluğu Amerika'da aldı. Demir, burada hem sağlık ve estetik alanındaki çalışmaları için görüşmeler yaptı hem de şehri gezdi.

MÜCADELEYİ SEVİYORUM

Müzik dünyasında çıkardığı 5 tekli şarkı ile dikkatleri üzerine çeken Ahmet Mehmet, 6. tekli şarkısını Haziran ayı içerisinde çıkarmak için çalışmalarını hızlandırdı. Şarkılarını yakın olduğu dostlarının üretimi olarak niteleyen Ahmet Mehmet, beni iyi tanıyan yakın dostlarımdan oluşturduğum ekip ile yoluma devam ediyorum, aranjör olarak işlerimde Tolga Borucu, ve Olcay Bağırıyanık ile çalışırım bence istikrar çok önemli ifadesinde bulundu.

Z KUŞAĞININ AŞKI GERİ SAYIMDA

TRT Ankara radyosundan ayrıldıktan sonra internet dünyasında fenomen olan Begüm Polat, elde ettiği şöhretin nimetlerinden faydalanıyor. Önümüzdeki günlerde yeni teklisini çıkaracağını dile getiren Begüm Polat “Bu benim başka bir müzik firmasına verdiğim son eser olacak kendi müzik şirketimi kurup kendi şarkılarım yanında 28 yaşında en genç yapımcı olarak yetenekli ve elinden tutulmasını bekleyen gençlere destek olup düet şarkılarda yayınlayacağım. Z kuşağını yakalayabilen ender kişilerdenim bana duyulan platonik aşkta beni mutlu ediyor” dedi. Kendi şarkılarını yapma yeteneğine sahip olan Begüm Polat Z kuşağının Sezen Aksu’su benim iddiasında bulundu.

BAŞKENTİ SALLADI

Türkiye’nin en önemli oyuncu ve yorumcularından Zuhal Olcay, uzun aranın ardından Ankara’da hayranlarıyla buluştu. Med Şura Salonu’nda muhteşem bir konser veren Olcay, geçmişin izlerini taşıyan müzikallerden, tangolardan, eski ve yeni şarkılarından oluşan herkesin kalbine dokunan özel bir repetuvar hazırladı.

TURNEYE ÇIKIYOR

Son albümü........

© Önce Vatan


Get it on Google Play