We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

TBMM TV’de Yeni Stüdyo

13 0 0
07.10.2021

Kim Kimdir

GÖZDE KILIÇ

Gözde Kılıç 1999’da Kocaeli/ İzmit’te doğdu. İlköğrenim ve lise eğitimini İzmit’te aldı. Liseyi Körfez Fen Lisesinde okudu. Üniversite eğitimi için Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tercih ederek buradan başarıyla mezun oldu. Sonrasında çocukluğundan beri hayalini kurduğu televizyon ve medya dünyasına yöneldi. Üniversitenin son yılında spikerlik, sunuculuk ve medya eğitimi almaya başladı ve aynı zamanda okuluna devam etti. Dialog anlatım iletişimde sektördeki başarılı hocalardan spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Daha sonra Hakan Öztürk’ten habercilik, medya ve spikerlik üzerine bireysel eğitimler aldı. Bu eğitimlerin Gelişimine büyük katkısı oldu. Her gün kendine yeni bir şeyler katmaya ve azimle çalışmaya devam etmektedir. Gözde Kılıç’ın çocukluğundan beri istediği meslek spikerlikti. Çocukken aynanın karşısına geçer ve program sunardı. İnsanlara sesini duyurmak ve büyük kitlelere ulaşmak en büyük hayaliydi. Bu hayallerini gerçekleştirmek için çeşitli eğitimler aldı. Gözde Kılıç bu eğitimlerle ilgili olarak Bu sektörde eğitim serüveni hiç bitmiyor ve sürekli gelişime açık olman gerekiyor. Ben de kendimi geliştirmek için hırsla çalışıyorum, çok araştırma yapıyorum ve mücadele ediyorum. Daha yolun başındayım ve hedefim başarılı bir spiker olarak yolculuğuma devam etmek…” diye konuştu. Gözde Kılıç kendisine özgü sunum tarzı , çok yönlü birikimi , çalışkanlığı gibi özelliklerinin yanı sıra pozitif enerjisi , ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Gözde Kılıç tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Medya Dünyası

Duygu Ekinci’den Çifte Ödül Çifte Defile

Başarısı tescilli ödüllü model Duygu Ekinci geçtiğimiz günlerde hem iki ödül alıp aynı günlerde iki de çok önemli defileye katıldı. Sun Awards ödül töreninde Yılın En iyi sosyal sorumluluk projesi olan Down Sendromu Federasyonu Kurul Başkanı ödülü ile Sun Awards Yılın En iyi Modeli ödülünü kazanan Duygu Ekinci çifte ödülle başarılarını tescilledi. Duygu Ekinci Aydın Göynü Jübile defilesinde de yer aldı. Defileye damga vuran Ekinci birçok ünlünün katıldığı defilede basının ilgi odağı oldu. Duygu Ekinci son olarak Karmen Aksu defilesinde yer aldı. Siyah kıyafeti ile defilenin en öne çıkan modeli olan Ekinci çifte ödül ve defile ile son günlere damgasını vurdu.

Ünlüler "Kaz"ı İlter Avşar'la daha çok sevdi

Ünlülerin yeni gurmesi İlter Avşar

İlter Avşar'ın ünü dünya çapına ulaştı

Yaklaşık olarak 20 seneden beri Kars – Ardahan yöresine ait gıda ürünlerininin satışını gerçekleştiren "Avşar Kaz Tandır" isimli restaurantın sahibi İlter Avşar, avrupalı markaların kadrajına girdi. Restaurantında ünlü isimleri ağırlayan ve Kazmacun'un yanı sıra Kars - Ardahan yöresine ait çok özel lezzetleri cemiyet hayatının tanınmış simalarına da beğendirmeyi başaran İlter Avşar, başarısının arkasında büyük bir ustalık olduğunu dile getirdi. Avrupa'dan da siparişler almaya başladıklarını dile getiren İlter Avşar: "Avrupa'dan pek çok müşterilerimiz bizden dondurulmuş kaz talebinde bulunuyor. Bu siparişlere de olabildiğinde hızlı bir şekilde dönüş yapıyoruz. Çok kısa bir zaman içinde Avrupa ülkelerinde de markamızın görüleceğine inanıyorum." ifadelerine yer verdi.İlter Avşar Kars Ardahan Kaşarını Avrupa’ya uçuracak .İstanbul Maltepe Sahili’nde yaklaşık 20 yıldır hizmet veren ve Kars – Ardahan yöresinin gıda ürünlerini satan yemek Uzmanı İlter Avşar Kaz Tandır........

© Önce Vatan


Get it on Google Play