We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İmza Attık

6 0 0
30.09.2021

Müzik Dünyası

Hüseyin Kaya & Hande Subaşoğlu - İmza Attık

Hüseyin Kaya ve Hande Subaşoğlu’nun seslendirdiği bu yılın ilk dans şarkısı “İmza Attık” yayında!

Aslen Denizli’li olan, uzun yıllar Almanya’da müzik çalışmalarını sürdüren Hüseyin Kaya sözleri ve müziği kedisine ait olan “İmza Attık” şarkısını kızı Hande Subaşoğlu ile birlikte seslendirdi. Düzenlemesi Suat Sakarya’ya ait olan “İmza Attık” şarkısının klibinin yönetmenliğini Mehmet Göktan üstlendi. Klipte ikiliye dansçılar Michele Cantanna ve Angelina Gensrich eşlik ediyor. Hüseyin Kaya ve Hande Subaşoğlu, en mutlu günlerini unutulmaz kılmak isteyen yeni evlenecek tüm çiftlere bu duygu dolu şarkıyı armağan ediyor.
“İmza Attık” Hande Subaşoğlu Youtube kanalı ve tüm dijital platformlarda yayında!

Söz ve Müzik : Hüseyin Kaya
Düzenleme : Suat Sakarya
Klip Yönetmeni : Mehmet Göktan
Mastering : Emre Kıral

Meltem Yaman’dan Gezilsin Tozulsun

Meltem Yaman'ın ikinci teklisi “Gezilsin Tozulsun” DMC etiketiyle NETD ve tüm dijital platformlarda yerini aldı. Söz müzik Çağrı Özsoy, düzenlemesi ise ünlü aranjör Ender Çabuker imzalıdır. Müziğe çocuk yaşlarından itibaren tutkuyla bağlandığını her zaman dile getiren Meltem Yaman bu kez de yeni klibini 2 farklı mekan ve 4 farklı konsept yaparak genç yönetmen Akın Nergiz’e emanet etti Üç yıl önce ilk teklisi “ Bu Kadarı Fazla” isimli şarkısı yayınlayarak müzik sektörüne giriş yapan güzel şarkıcı Meltem Yaman, mutlu olduğu yolda ilerlemeye devam ediyor Behzat Gerçeker'den 1 yıl piyano eşliğinde müzik eğitimleri alan Meltem Yaman, hala şan eğitimlerine ve müzik sahne deneyimleri edinmeye devam ediyor Oyunculuk eğitimleri, drama ve diksiyon dersleri alan, gişe filmlerinde rol alan Meltem Yaman; televizyon kanallarında da çeşitli programlar sunmuştu. Şarkıcılığının yanı sıra söz ve beste yapıp üretmeye devam eden Meltem Yaman yeni şarkılarının çok yakında bizlerle buluşacağı müjdesini verdi

ALTAY'DAN SANIRIM!


HEM PATRON HEM SOLİST!

Türk pop müziğinin başarılı ismi Altay, yeni şarkısı 'Sanırım'la dinleyicilerle yeniden buluştu. Yeni şarkısını kendi yapım şirketi AMC Müzik etiketiyle müzikseverlere sunan Altay, kendi işinin patronu oldu. Yapım şirketinden genç isimlere de destek vermeye hazırlanan tecrübeli sanatçı, çalışmalara başladı.

"AŞIKLARIN ŞARKISI OLACAK!"

Kerem Güneş'in yazdığı, Aşkhan'ın bestelediği 'Sanırım'ın düzenlemesini Çağrı Telkıvıran yaptı. Yeni şarkısı Sanırım için konuşan Altay, "Yeni aşık olanlara tercüman olacak bir şarkı. 'Sanırım' aşıkların şarkısı olacak" dedi. İmre Haydaroğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu klip Pendik'te çekildi. 'Sanırım' AMC Müzik etiketiyle bugün (24.09.2021) tüm dijital platformlarda yerini aldı.


ERKAN ŞEN feat ZEYNEP ONAT “BENDEN TAVSİYE”

Başarılı müzisyen Zeynep Onat teklilerini peşi sıra yayınlamaya devam edşiyor. Sözü ve müziği kendisine düzenlemesi ve prodüktörlüğü Erkan Şen’e ait “Benden Tavsiye” tüm digital kanallarda Beyond Recordings etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Klip yönetmeni İrem Haykır’ın üstlendiği çalışma kısa zaman içerisinde müzik kanallarında ve YouTube da yerini alacak.

BENDEN TAVSİYE

SENSİZ İLK YALNIZ UYKUM
KAPANDI SANA KALBİMİN KAPISI
ÇARPTIM SURATINA AŞKINI
SENSİZ İŞTE SERZENİŞTE KALBİM

BIRAKTIM SONUNDA SENİ SON DURAĞA
KALKMAZ CANIM O TREN BURAYA
BENDEN TAVSİYE BANA MAVAL OKUMA
YAZ YAZ BU SÖZÜMÜ AS........

© Önce Vatan


Get it on Google Play