We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Aslan Sayım Yazıyor! (RAVİ İNCİGÖZ'DEN YENİ HİT ŞARKI!)

6 0 0
24.09.2021

YANSI İkinci Teklisi 'CAM'ı Yayınladı!

Yakın zaman önce Hande Ünsal imzalı ‘Haklı Haksız’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan genç popçu YANSI , ikinci tekli çalışması ‘CAM’ ı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. İlk tekli çalışması ‘Haklı Haksız’ ile tüm ulusal ve yerel radyolarda ençok çalan ilk 10 şarkı listesinde yer alan YANSI, ikinci teklisi ‘CAM’ ı Alper Atakan prodüktörlüğünde Boss Records etiketiyle yayınladı. ‘CAM’ın söz ve müziği bir çok hit şarkıda imzası bulunan başarılı besteci Oğuz’a, düzenlemesi ise usta isim Alper Atakan’a ait. ‘CAM’ın video klibi için Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde kamera karşısına geçen başarılı popçu YANSI klipte dikkat çekici fiziği ve güzelliğiyle de göz dolduruyor.
YANSI’ nın ikinci teklisi ‘CAM’ Boss Records etiketi ile tüm dijital platformlarda ve Youtube NetD kanalında yayında!


MURAT CANSES –UNUTMAK İSTİYORUM


1976 Samsun doğumlu olan sanatçı’nın macerası çocuk yaşlarda ilkokul öğretmeni tarafından keşfedilerek başladı. 1996 yılında Avusturya Viyana da İş adamı Ayhan Akdın sayesinde sahne hayatına adım attı. Turgay TaşkIn'dan Müzik üzerine almış olduğu eğitimin ardından 15 sene grup solistliği yaptı.En büyük hayalinin albüm yapmak olduğunu belirten sanatçı,Ailesi’nin de verdiği destek sayesinde ‘Unutmak İstiyorum’ isimli teklisi İle arabesk ve fantezi müziğine yeni bir ivme kazandırmayı hedefliyor.
Murat Canses'in, Be Müzik etiketiyle yayınlanan "Unutmak İstiyorum" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.
Söz-Müzik, Düzenleme:Mesut Özşahin Mix-Mastering:Enver Akarcalı Klip Yönetmeni:Yunus Emre Kaya , Yapımcı : Mustafa Kösetürk , Hüseyin Kösetürk
Murat Canses ‘Unutmak İstiyorum’ Tüm dijital platformlarda yayında!

RAVİ İNCİGÖZ'DEN YENİ HİT ŞARKI!

Ravi İncigöz’ün 10. Yılına özel hazırladığı 10 1 albümünün ilk teklisi ‘MUTLU SON' Yayında.
Dillere pelesenk olmuş bir çok hit şarkının sahibi Ravi İncigöz 'Yorgun Gemi'yle başlayan ve 10. Yılına ulaştığı şarkıcılık kariyeri için özel hazırlıklar yaptı. 10. Yıla özel hazırladığı 10 1 albümünü önce tekliler halinde yayınlayacak ve sonrasında albüm........

© Önce Vatan


Get it on Google Play