We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

GELECEK YÜZYILLAR,DÜNYA İNSANLIK DÜZENİ İÇİNDİR ( 7 )

2 0 0
07.06.2021

2020'nin Virüs Dönemi,

İnsanlık denen, insanların ortak değerlerinin, yeniden düzenlenip kurulup, Dünya insanlarını ,Dünyasal gerçekler çatısı altında toplama düşüncelerini içerir.

Adı ne olursa olsun ,tüm insanlara veda etmeli insanlar. Silah ve savaş devirleri son bulmalı. Sınırlar kalkmalı, ''Birleşmiş Milletler''çatısı altında DEV BİR DÜNYA DEVLETİ kurulmalı.

Çünkü; Haydi, sür tanklarını, toplarını, tüfeklerini virüs denen düşmanların üzerine. Haydi nükleer güç ve silahlarını yok et virüs düşmanlarını. Hiçbir işe yaramıyor değil mi? Haydi aklını başına al.Terk et ilkellikleri.Doğal ol.Doğal doğrulara bağlı kal. Dünya'nın doğal nimetleri,trilyonlarca insanı yaşatmaya beslemeye değer.

Haydi insan evladı.

Kaldır şu parayı ortalıktan.

Kaldır şu zenginlik belasını yaşamdan.

Parayı nasıl mı kaldıracaksın.!!!!

Var olan insanlara ve yeni doğacak insan evlatlarına , onların kimlik numaralarına(PAY) denilen, enerji paketcikleri yükleyin.

O enerji paketciklerini kullanarak varlığını sürdürebilir. Örneğini doğadan alın. Arıları izleyin, ipek böceklerini izleyin, karıncaları izleyin, toprakta yetişen tüm bitkileri izleyin, inekleri, koyunları, keçileri,tavukları,balıkları izleyin. Hiçbirinin para ile ilişkisi yoktur. Ama yaşamın kaynağıdırlar. Hepsi de yaratıcının yarattığı doğal fabrikalardır. Her........

© ngazete


Get it on Google Play