We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KÜRDİSTAN YOLU..

2 1 0
30.08.2021

Sevgili okuyucularım 26 AĞUSTOS 1922 tarihinde başlayan ve 30 AĞUSTOS günü TÜRK ORDUSUNUN ZAFERİ ile sonlanan büyük taarruzun bugün 98.yılını kutluyoruz.

Tüm TÜRKLERİN ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Sevgili okuyucularım bur da yazdıklarım ya kendi yaşamımdan örnekler yada kendi tecrübelerimden sizlere aktaracağım gelecekte karşınıza çıkabilecek ülkenin nasıl dünya üstünde konum alacağına dönük tamamen kendi fikirlerimdir.

Kimsenin inanıp inanmaması konusu beni bağlamaz. Sadece tecrübelerimle TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN bağımsızlığı ve egemenliğinin önümüzdeki dönemde tehlikeye gireceğine inanıyorum.

Ülke içinde ve uluslararası gelişecek konulardan dolayı zaten bir yıkım projesini gerçekleştirmek isteyen beynelmilel güçler uzun yıllara dayanan planlarını aslında yavaş yavaş TÜRK halkına fark ettirmeden başarı ile götürüyorlar.

Ben bunu aksiyon hayatım içinde her devresinde yaşadım, gördüm ve bunu engellemenin yollarını düşündüm ama olamayacağına şu anda inancım arttı.

16 ARALIK 1999 yılında ANAP GENEL BAŞKANI şimdi merhum MESUT YILMAZ beyefendi AB(AVRUPA BİRLİĞİ) yolu DİYARBAKIR’DAN geçer sözü ile aslında temelleri atılmış bir devlet yapısı düşüncesinin, temel üstüne çıkacak ilk kat çimentosunu attı.

1999 yılı ülkemiz üstünde harekat merkezi kurmuş bir uluslararası yapı, ülkemize içerden siyasi olarak temellerine patlayıcı yerleştirme faaliyetlerinin start verdiği bir yıldı.

Şubat ayında APO(BEBEK........

© ngazete


Get it on Google Play