We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Çakma ilahlara hayır

3 0 0
22.05.2022


Bilindiği üzere tüm dünyada bir ekonomik kriz var. Ben şahsen bu ekonomik krizin de korona virüs gibi sun-î olduğu kanaatindeyim. Yani küresel çetelerin, ulusal yönetimleri bitirip küresel yönetime geçiş için ikinci bir adım… Dikkat edin bu adımların çok değişik versiyonları da sıradadır. Tüm bunlar, insanlığı küresel çetelere teslim olmaya zorlama operasyonu. Çünkü insanların canına tak etmeli ki insanlar; “yeter artık, bu gitsin de kim gelirse gelsin” demeye başlasınlar. İnsanlar kendilerinden olan yöneticileri kaybettikleri zaman ise iş işten geçmiş olacaktır. Artık herkes paganist küresel çetelerin sadece köleleri değil kulları da olmuş olacaklar.


Küresel güçlerin derdi, sadece insanların ceplerindeki paraları, sahip oldukları arazileri değil, halkların bizzat kendileridir. Evet, pagan çeteler kendilerini kainatın sahibi gibi görüyorlar. Haşa! “Tanrı insanı yaratırken malzemeden çalmış” Biz eksiksiz bir insan türü yaratacağız diyorlar. İnsanı bir nevi biyonik robotlara çevirmek istiyorlar. Çipli insanlar, laboratuvarlarda üretilmiş sun-î etle, sun-î sütle, sun-î pirinçle, sun-î meyve ve sebzelerle beslenen sun-î insanlar üretme planları devam ediyor. Hatta neslimizi; beni, seni, onu, sabah akşam bir iki vitamin tabletle beslenecek biyonik robotlara çevirmek istiyorlar.


Peki bu çakma ilahlar! Bunu başaracaklar mı? Elbette hayır. Ama bunun planlarını bir asır önceden yapmış ve adım adım devam ediyorlar. Bir yere kadar da gelmiş durumdadırlar. Asıl kainatın sahibi olan Allah (cc) şimdilik o zalimlere mühlet verirken bizi de imtihan ediyor. Celladına aşık mahkumlar gibi bu zalimlere karşı sessiz kalacak mıyız? Yoksa bunların planlarını başlarına geçirmek için harekete mi geçeceğiz. Eğer biz görevimizi yapıp insanlığı bu beladan kurtarmak için harekete geçersek, imtihanı kazanmış olacağız. Aksi halde Allah (cc) bunların hesabını görecek yiğit kullarını getirecek, bu “çakma ilahların” “modern putların” hesabını onlar eliyle görecektir.


Ey iman edenler! İçinizden kim (ve hangi kesim) dininden (haklı ve hayırlı çizgisinden) geri döner (irtidat eder)se, Allah (yerlerine) Kendisinin onları sevdiği, onların da........

© Müslüman Dünya


Get it on Google Play