We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

YALANDAN KİM ÖLMÜŞ

1 0 0
01.09.2021

Şarkı...

Evet, bildiniz.
Bir dönemin liste başı şarkılarından birisi idi, YALANDAN KİM ÖLMÜŞ Kİ
sahi yaaa bakın bu zamana kadar benim de hiç aklıma gelmedi.
Sahi, YALANDAN ÖLEN VAR MI?

Neyse, ölen var mı, yok mu bilmiyorum ama muhalefet partilerinin ağzında en çok konuşulan mevzulardan birisi vatandaşın AÇIZ AÇIIIIIZ!!! naraları atmaları, bir diğeri de SİFTAH YAPMADAN DÜKKANIMIZI KAPATIYORUZ!!!

Bunun ile alâkalı olarak sayın Meral Akşener: Siftah yapan esnaf görmedim diye bir beyanat vermiş.

Ordu'nun Altınordu ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ parti Genel Başkanı Meral Akşener, vatandaşların dertlerini dinliyor. Çok sayıda esnafı ziyaret eden Akşener, "Bu gün siftah yapan bir esnaf görmedim" açıklamasını yapıyor. (1)

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son iki sene 2020/2021 dünyanın başına bir karabasan gibi çöken PANDEMİ belasından dolayı çok sıkıntı çekti. Her ne kadar, yayıldığı ilk gün kadar olmasada tesiri hâlâ devam ediyor.

Tabiiki en çok etkilenenler de, özellikle küçük esnaf oldu, kim ne derse desin.

Lâkin pandemiden sonraki şu dönem içerisinde olan esnafın bir toparlanma sürecine girdiği her ne kadar eskisi kadar olmasa da yavaş yavaş eskiye dönüşün olacağı ümidini yüreklerinde taşımaya devam ediyorlar.

Biz de üşenmedik esnaf olan tüm dostlarımıza "SİFTAHSIZ GÜNLERİNİN OLUP OLMADIĞINI" sorduk. Aldığımız cevaplar "Evet bir sıkıntı var. Hâlâ pandeminin ve PANDEMİ ile beraber bunu fırsat bilen bazı alçak ruhlu insanların zam üstüne zam yapmaları işlerimizi etkiliyor,

Evet, SİFTAHSIZ günlerimiz oluyor lâkin biz HAFTALIK/ AYLIK TOTAL OLARAK CİROLARIMIZA bakarız" cevaplarını aldık.

Bu elbette güzel cevapların yanında pandemi sürecinde........

© Müslüman Dünya


Get it on Google Play