We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KÜRESEL DÜZENE KAFA TUTAN SİYASETÇİ!

1 0 2
22.05.2022

Savunma sanayimizde İHA ve SİHA larla tüm dünyanın dikkatlerini üzerinde çeken Selçuk Bayraktar’ın sosyal medyada bir videosuna rastladım. Videoda Selçuk Bayraktar yaptıkları dronları devletin ilgili kurumlarına kabul ettirmek için çektikleri sıkıntıları anlatıyor. Üstelik görevdeki Cumhurbaşkanının damadı olmasına rağmen ne büyük sıkıntılar çektiği çok açık! Genç yaşta birlikte çalıştığı amcasının oğlunu suikasta kurban verdiklerini emniyet genel müdürünün ağbeyi Haluk bayraktarı tutuklamaya kalkması v.b.

Şuna bakar mısınız karanlık vesayet odaklarının uşaklarından zamanın genel müdürü; Selçuk Bayraktar ın ağabeyini tutuklamaya kalkıyor… Hemde eşinin babası Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan’ın iktidarında!

Ahhhhh ah milletim!

Bizler çoluk çocuğumuzla mutluluklar içerisinde günümüzü gün ederken bu devletin ve milletin ikbali ve istikbali için Recep Tayyip Erdoğan ve Onun davasını canı malı pahasına kendine vazife bilen Bayraktar ailesi bugün dünya güç dengelerini lehimize çevirmeyi başarmışlardır.

Ey CHP zihniyeti işiniz gücünüz üç kağıt boş kağıt paraların hesabını, dedikodu ve iftiralarla yiğit kahraman insan Cumhurbaşkanımızın ailesini karalayıp itibarsızlaştırmaya and içmiş gibi halinizi gördükçe şimdilik “yazıklar olsun” demekten başka laf bulamıyorum. Milletinin özgürlüğü ve devletinin güçlenmesi için küresel düzene karşı koyma yüreği ve cesareti sizde ne gezer! “Yağlı kazık” lafını duyunca korkan, “yedi kere gidip sekiz kere........

© Mir'at Haber


Get it on Google Play