We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

EKONOMİ ALDATANLARIN ALDANMAMAK İÇİN KURALLAR UYDURUP İLİM SÜSÜ VERDİKLERİ ALANDIR!

1 0 0
14.08.2022

Cihana nizam veren Osmanlı Devletinin yıkılışıyla yeryüzü hakimiyeti batıda ki sanayi devrimi ile birlikte çağın şartları gereği Batı Medeniyetinin eline geçmiştir.

Zaman zaman kendi aralarında çetin savaşlar yapsalar da icat ettikleri savaş teknolojilerine yönelik alet ve cihazlarla tam bir yeryüzü hakimiyetini sağlamışlardır. Elde ettikleri gücü kendi menfaatlerine kullanıp insanlığın genelini ise modern köle muamelesi yapıp sömürmüşlerdir. Askeri gücün sağladığı üstünlükle tüm alanlarda ki hakimiyeti beraberinde elde eden Batı medeniyeti kendi dinini laikleştirmiş İslam Dinini ise yozlaştırmış müntesiplerini yobazlaştırmıştır. Kominizm sistemiyle Asya kıtasında müslümanlığı asimile ederek insanların hayatından çıkarmıştır. Kapitalizm sistemi içerisinde olan Müslüman ülkelerin de hurafe ve israilayat sokuşturmak suretiyle etkisini sıfırlamışlardır.

Aslında yaşanılanlar İslam toplumunda çıkması beklenilen ve bizatihi özel şahsiyet olarak ortaya çıkacağına inanılan Deccal, tam da beklenilen şahıs olmasa da kurumsal bir yapı olarak ortaya çıkmış günümüzde de yaşamsal döngünün genetiğine müdahale edecek seviyeye ulaşarak haşa Allah’a meydan okuma noktasına gelmiştir.

Şer cephesi diye nitelendirilebilecek bize göre deccal denilen bu yapı yaşamsal varlığını ve yeryüzü hakimiyetini kaybetmemek için her alanda olduğu gibi iktisadi alanda da insanlığın genetiğine müdahale ederek gücünü güncel tutmayı başarmıştır. “Islah edicileriz” yalanıyla varlık aleminin genetiğini bozmayı başarmışlardır. Allah varlık aleminin doğal akışını düzenli........

© Mir'at Haber


Get it on Google Play