We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yılmaz Bayat aday; Millî Görüş belediyeciliği…

15 0 0
01.02.2019

“Efsane Millî Görüş Belediye Hizmetleri iki dönem uygulayıcılarından Üsküdar Belediye Başkanı Yılmaz Bayat yeniden Üsküdar’dan Saadet Partisi adayı oldu…”

Önceki yazıya böyle başladık… Bugün okuyacaklarınızdan daha fazla yararlanmak için okumaya o yazımızdan başlamanızda fayda var; öyle yapmanız tavsiye olunur...

Ne diyorduk?

Genel olarak diyeceklerimizi deyip yazacaklarımızı yazdıktan sonra, özel olarak Ekrem Şama ve Yılmaz Bayat bahsine geçtik ve bizce önemli öz hatırlatmalar yaptık…

Devamı neydi?

“Yılmaz Bayat, geçenlerde TV5’te Çağlar Cilara’nın programına konuk oldu ve son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Neler anlattı Yılmaz Bayat:”

Kaldığımız yerden devam...

* “Belediye başkanlığı bir emanettir. Parti belediyesi olmamalıdır.”

* “Hizmette adalet şarttır. Seçimden sonra hangi sandıklardan bana oy çıktı diye bakarsanız yanlış olur. Bunun için de plan gerekli. Önemli işleri önem sırasına koymaktır. Ben plancı olduğum için Üsküdar’da benim dönemimde bir mahalleye gittik, o mahalle de CHP ağırlıklı. Bize dediler ki, “Başkan bundan sonra bizim oyumuz size…” Ama biz partiden dolayı değil, ihtiyaçtan kaynaklı hizmetler yaptık.”

*........

© Milli Gazete