We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yılmaz Bayat aday… Devlet Bahçeli uyarıyor!-3

6 0 0
04.02.2019

“Efsane Millî Görüş Belediye Hizmetleri iki dönem uygulayıcılarından Üsküdar Belediye Başkanı Yılmaz Bayat yeniden Üsküdar’dan Saadet Partisi adayı oldu…” / Önceki yazılara böyle başladık… Bugün okuyacaklarınızdan daha fazla yararlanmak için okumaya o yazılarımızdan başlamanızda fayda var; öyle yapmanız tavsiye olunur... / Ne diyorduk? Genel olarak diyeceklerimizi deyip yazacaklarımızı yazdıktan sonra, özel olarak Ekrem Şama ve Yılmaz Bayat bahsine geçtik ve bizce önemli öz hatırlatmalar yaptık… / Devamı neydi? / Yılmaz Bayat, geçenlerde TV5’te Çağlar Cilara’nın programına konuk oldu ve son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Neler anlattı Yılmaz Bayat: (Devam edelim...)

u “Vatandaş bir uyarı yapmak istiyor bu seçimde. Hem belediyelerde hem merkezi yönetimde başarıyı sağlayamadılar.”

u “Mesela sağlıkta halen büyük problemler var. Bir nesli mahvettik. Adalet kalmadı. Güven kalmadı bürokrasiye. Devlet aklı gitti, tek kişinin aklı var şimdi. Böyle bir durumda insanlar ister istemez rahatsız oluyorlar.”

u “Bu iktidarın büyük bir avantajı var; o da medya desteği.”

Yılmaz Bayat, TV5’teki açıklamalarının bir yerinde, “Millî Görüş gömleğini çıkardıktan sonra AK Partililer Süleyman Demirel’le çok kere bir araya geldiler ama Erbakan Hoca ile sadece bir yerde karşılaştılar, bir de cenaze........

© Milli Gazete