We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Talimatlar Ülkesi

4 0 1
13.08.2022

Dikkat yarın herkes meydanlarda toplanacak tek ayak üstü duracak! Sonra bir miktar gülümseyecek! Talimat verdim yarın hava güneşli olacak! Yağmur yağmayacak sayın vatandaşlarımız! Eğer yağmur yağarsa yağmur talimata uymamış sayılacak! Talimat verdim bugün hava bulutlu olacak! Talimat verdim herkes dışarı çıkacak bulutlara bakacak! Talimat verdim kimse üzülmeyecek! Herkes aralıklarla gülecek! Gülerken hazır olda durmanıza gerek yok! Rahat vaziyette de gülebilirsiniz! Burası Kuzey Kore değil! Yani!

Talimat verdim ülkemize demokrasi gelecek! Koşarak mı gelir yavaş yavaş mı orasını bilemem! Ama ben arkadaşlarıma talimat verdim demokrasiyi bulunduğu yerden çıkarıp getirecekler! Öyle kolay değil ha bu işler! Demokrasi dediğin toprağın kaç kilometre altındadır! Belki de havasızlıktan ölmüştür! Ölmediyse bile yarım canlıdır! Canlı veya cansız fark etmez! Talimat verdim demokrasiye mutlaka gelecek! Gelmezse kendisi bilir! Küserim bak! Talimata uymayan demokrasiye demokrasi demem! Ölmüşse bilemem! Talimat verdim demokrasiye, birazdan gelecek! Demokrasi gelecek mi gelecek bu konu kapanmıştır!

Demokrasiyi geçelim şimdi! Talimat verdim marketler indirim yapacak! Marketler hazır ola geçecek! Hizaya gelecek marketler! Talimat verdim hadi ileri marş! Marketler........

© Milli Gazete


Get it on Google Play