We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yılbaşı Kutlamasına Hazırlanan Belediye Başkanlarına ve Bürokratlara

58 0 0
27.12.2018

Ümmetin, yetimin, fakir, fukaranın hakkıyla şehirlerin meydanlarına Noel ağaçları dikmeyin! Sokakları süslemeyin! Özel hazırlıklar yapmayın! Halkınızı emperyalist kültürün pençesine atmayın!

Size emanet edilen milletin hakkını, kamu bütçesini yılbaşı konserleri vesilesiyle şarkıcılara, çalgıcılara yedirmeyin! Yeni yıl hediyeleri ve tebrikleri vesilesiyle garibanın hakkını sağa sola yollayıp israf etmeyin! Yok, illa da bir hediye verelim, harcama yapalım diyorsanız buyurun kendi cebinizden, maaşınızdan ne istiyorsanız onu yapın!

Kamunun araçlarını, demirbaşlarını, devletimizin mekanlarını bu emperyalist kültürün yaygınlaşması için kullanmayın! Millete hizmet için alınan araçlarla harama ve günaha hizmet etmeyin!

İşçinizi, memurunuzu, personelinizi yılbaşı hazırlıklarında çalıştırmayın, noel eğlencelerinde içki servisi ve kumar çekilişi yapmak zorunda bırakmayın! Kumara, harama, günaha hizmet ettirmeyin!

Sizin kontrolünüz altındaki televizyonlarda yılbaşı eğlenceleri düzenlemeyin! Gazetelerinizde ve billboardlarınızda nerelerde sınırsız içki servisi yapılacağının, hangi dansözlerin nerelere geleceğinin, yılbaşı kumar çekilişlerinin reklamını, tanıtımını yapıp insanları harama, günaha teşvik etmeyin! Bu büyük........

© Milli Gazete