We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Müslüman Trollere

58 0 0
08.03.2019

Zerre kadar hayrın ve zerre kadar şerrin bile hesabını göreceğiniz bir güne doğru ilerlediğinizi unutmayın! (Zilzal, 7-8) O gün, ağızlarınız mühürlenecek elleriniz konuşacak ve ayaklarınız da yaptıklarınıza şahitlik edecek. (Yasin, 65) O gün, kulaklarınız, gözleriniz ve derileriniz bile aleyhinizde şahitlik yapacak. (Fussilet, 20) Öyle bir gün ki, üzerinde gezip durduğunuz yer, sizinle ilgili kaydettiği tüm haberleri Rabbine söyleyecek. (Zilzal, 4) O gün, hiç yanınızdan ayrılmayan ve amellerinizi ve sizi kayıt altına alan şerefli yazıcı melekler sizinle ilgili tüm belgeleri ve delilleri Allah’a sunacak. (İnfitar, 82)

O gün, Müslümanlara attığınız iftiraları, yalan manşetleri, küfür ve hakaret dolu tivitleri, yorumları yazan elleriniz, klavyelere tıklayan parmaklarınız konuşacak, siz susacaksınız. O gün, kırpıp biçtiğiniz videolarınıza, kamera çekimlerinize şahitlik eden derileriniz konuşacak, siz susacaksınız. O gün, Müslümanlara algı yapmak için üzerinde emir aldığınız, toplantı yaptığınız, yazıştığınız yer konuşacak, siz susacaksınız.

O gün, Müslümanların izzetini, namusunu, şerefini payimal etmeniz için size emir verenleri, fonlayanları, kışkırtanları, din adına, Allah adına, dava adına sizi........

© Milli Gazete