We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yeni Hazar Devleti projesi

57 48 8
28.04.2022

Türkiye, aralıksız küresel emperyalizmin tuzaklarına maruz bırakılmış bir ülkedir. Bin yıldır birlikte hareket ettiğimiz, dostluklar geliştirdiğimiz, vatan savunması yaptığımız farklı etnik yapılarla aramıza nasıl duvarlar örüldüğünü iyi biliyoruz.

Türkler, farklılıklarıyla beraber birlik olup millet bilinciyle güçlü bir şekilde tarih sahnesine bir daha adım atmasın diye ne gerekiyorsa yapıldı.

Türk milletinin kuvay-ı milliye mücadelesi vererek kurmayı başardığı devlet hala Atlantik emperyalizminin hedefindedir. Ancak şimdi farklı bir yöntem izleniyor.

Dünyanın en büyük buğday ihracatçısı iki ülkenin savaştığı/savaştırıldığı bir dünya sisteminde bir taraftan kıtlık senaryoları yazılırken arka planda bir o kadar da önemli çok büyük bir projenin adım adım gerçekleştirildiğini görüyoruz.

Bugün, Rusya’nın dağıtılması yani bir engel olarak ortadan kaldırılması ve o coğrafyada Büyük İsrail Devleti’nin kurulması gibi bir plan yapılmaktadır.

İslam coğrafyasının tam ortasına kurulan bugünkü devlet, küçük İsrail devletidir. Şimdi bu devleti büyük bir devlete yani “Büyük İsrail Devleti’ne” dönüştürmek istiyorlar.

Hatırlayınız Zelenskiy "Ukrayna kesinlikle başından beri istediğimiz şeye dönüşmeyecek. Kendine has görünüşe sahip bir 'büyük........

© Milat


Get it on Google Play