We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Muhalefetin adayından daha önemli…

7 0 0
17.04.2022

Muhalefetin çıkaracağı adayı merak edip bu konuda kafa yormayı deneyebilirdim ancak AK Partiyi destekleyen birçok yazar, gazeteci zaten bunu yapıyor.

Ya da Ahmet Hakan Coşkun gibi insanları rahatlıkla kategorize ettikten sonra, “sonuna kadar Zelenskiciyim” diyerek küresel ölçekli meselelerin içinden güya orta yolcu, dengeci bir yazar olarak yoluma devam etmeyi de tercih edebilirdim.

Açıkçası fırından yeni çıkmış taze ekmek gibi günübirlik tüketilen, dedikodu kıvamında yazılar döşeyip davaya hizmet ediyorum rahatlığında pozlar veren bir yazar olmak istemiyorum.

Kaldı ki insanın inanmadığı, doğruluğundan kuşku duyduğu bir şeyi savunması kadar daha aşağılayıcı ne olabilir?

Yaşadığım hayatı ve ülkemi bana zehir etmeye ant içmiş küreselci yapının varlığını ve hayatım üzerinde yaptıkları planları görmezden gelemiyorum.

Ülkemde ve tüm dünyada çok ciddi bir ekonomik kriz yaşanıyor.

Bazıları bunun kısıtlamaların neden olduğu tedarik zinciri kesintilerinden kaynaklandığını söylüyor. Ancak kimse kısıtlamaları planlayanların bunu neden önceden düşünmediğini sorgulamıyor.

Ve kimse adım adım gelmekte olan Yeni Dünya Düzeni’nin bizi nereye savuracağını konuşmuyor. Ana akım medyanın amacı malum, halkı yanlış yönlendirmek ve dikkatlerini........

© Milat


Get it on Google Play