We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Meselenin özü: "Karatay Sözü"

8 0 0
03.04.2022

Oldum olası hastaneleri sevemedim. İtiraf etmek gerekirse modern tıp beni hep korkutmuştur. Çok da gerekli olursa bilgisinden, vicdanından emin olduğum hekim dostlarıma giderim.

Modern tıp, bedenin disipline edildiği, itaate alıştırıldığı bir kontrol mekanizmasıdır. Bunu sahte pandemi döneminde tecrübe etmedik mi?

DSÖ’nün akla ziyan kısıtlama tedbirlerini -çok azı hariç- tüm dünya insanları sorgulamadan uymadı mı? Doktorların büyük bir kesimi medya aracılığıyla korku ve panik havası estirmedi mi?

DSÖ dışında alternatif bilimsel görüşlere de sansür uygulanmadı mı?

Öyle ki Fransa’da Nobel tıp ödüllü Profesör Luc Montagnier, Almanya’da dünyaca ünlü mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Sucharit Bhakdi, Türkiye’de uluslararası üne sahip Profesör Canan Karatay sansürlendi.

Bu insanların ancak çantasını taşıyabilecek kadar donanıma sahip olan hekimler, iki yıldır ukala ve tehditkâr bir dille insanlara korkudan başka bir şey yaymadı.

Canan Karatay’ın son kitabı “Karatay Sözü” iki yıldır yaşanan işte bu saçmalıkları işaret ediyor ve anlaşılabilir bir dille de insan sağlığı üzerine çok önemli bilgiler veriyor.

Canan Karatay Hoca, “Sureti haktan görünerek korku terörü ve panik yaymak kimin çıkarına hizmet eder? Şirket karına mı yoksa halk sağlığına........

© Milat


Get it on Google Play