We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Komplo teorisyenlerine ölüm!

46 126 1
04.08.2022

UNESCO Genel Direktörüşöyle diyor; “Komplo teorileri insanlara, sağlıklarına ve ayrıca fiziksel güvenliklerine zarar veriyor. Pandemi hakkındaki yanlış anlamaları güçlendiriyor ve meşrulaştırıyorlar. Şiddeti ve şiddetli aşırılıkçı ideolojileri körükleyebilecek klişeleri güçlendiriyorlar.”

Anlayacağınız, komplo teorisyenlerine savaş açtılar. Öyle ki UNESCO, #ThinkBeforeSharing diyerekAvrupa Komisyonu, Twitter ve Dünya Yahudi Kongresi ile ortaklaşa bir kampanya yürütüyor.

Hatırlayınız, Oliver Stone, Kennedy suikastının arkasında CIA'nın olduğuna dair güvenilir kanıtlar sunduğu gün komplo teorisyeni olarak yaftalanmıştı.

Covid-19 ve Ukrayna krizi için de aynı şeyi yapıyorlar. Gerçeği haykıran herkesi susturmak için “komplo teorisyeni” stratejisini devreye sokuyorlar.

Köpek gibi aşılanacaklar” ya da “aşı olmayana ekmek yok” diyen uzmanlar(!) “kısa boylularda koronavirüs riski fazla” diyen bilim kurulu üyeleri, “3. Doz bulaşmayı durduracak” dedikten hemen sonra” 3. Doz da yeterli değil” diyen aşı mucidi(!) ev ziyaretlerine önlem almak amacıyla “ayakkabı timi görevde” manşetiyle haber yapan kanallar…

Yavaş yürüyenlerin covid-19’dan ölme riskinin fazla olduğuna dair yapılan çalışmalar(!) “Türkçe virüsü daha az yayıyor” diyor profesörler,“aşılanmamış kişilerin havayı kirlettiğini”........

© Milat


Get it on Google Play