We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Dördüncü Sanayi Devrimi: Ruhumuzu…

6 0 0
15.05.2022

Küresel totaliter ideolojinin asıl hedefi insanın doğasının, fıtratının dönüştürülmesidir. Tam da bu noktada Klaus Schwab, “Dördüncü Sanayi Devrimi’ adlı kitabında; "İnsanlığın dönüşümünden’ bahsediyor.

Dördüncü sanayi devrimi, “...insan olmanın ne anlama geldiğini ve kim olduğumuzu değiştiriyor” diyor. Bu konular artık günlük üretilen politik gündem kadar ilginizi çekmiyor olabilir.

Oysa insanlığın asıl gündemi bu olmalıdır. Ekonomik kriz, Rusya-Ukrayna çatışması üzerinden planlanan küresel kaos ve genetiğimize yapılan korkunç müdahale. Yani asıl gündem insanın bizzat kendisidir. Bu yüzden sizi oyalamalarına, dikkatinizi dağıtmalarına fırsat vermeyin.

Gelecek nesillerin genetik kodlarını değiştirmek söz konusu olduğunda, insan olmanın ne anlama geldiğine dair yeni sorularla ve sorunlarla karşı karşıya kalacağız” demeye getiriyor Schwab.

Şimdi bunları biz söylediğimizde komplo teorisi diyerek burun kıvıran çok oluyor. Oysa bakın WEF Başkanı Klaus Schwab kitabında nelerden bahsediyor.

İstediğimiz bedenleri yaratabileceğimiz bir dünya hayal edin. Bu dünyada bizimle birlikte yaşayan bitki ve hayvanları da tasarlayabilir ve yeniden tasarlayabiliriz. Organizmaları değiştirebilir ve onları........

© Milat


Get it on Google Play