We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Paralel bir dünya teşebbüsü…

5 0 0
16.06.2022

Ülke olarak bölgeden ve jeopolitik konumumuzdan kaynaklanan özelliklerden dolayı bölgemizi ve ülkemizi etkileyen birçok gelişmeyi aynı anda yaşamaktayız.

Bilderberg Paralel dünya sisteminin temelleri, 1954 Mayısında Hollanda’nın Osterbeek kentinde Bilderberg Otelinde İsveçli Joseph Retinger-1887-1960- tarafından atıldı. Kurulan bu gizli gurubun finansmanının önemli bir kısmı Amerika'daki Rockefeller Vakfı tarafından karşılanır. Diğer finansör ünlü banker Rothschild Ailesi’dir.

Kurulduğundan bu yana toplantılarının tamamı basına ve kamuoyuna gizli yapılmış, burada konuşulanlar hakkında hiç kimse bilgi sahibi olamamıştır. Toplantıya katılanlara burada konuşulanları ne pahasına olursa olsun dış dünyada konuşmayacaklarına dair yemin ettirilir.

Tamamen kapalı Masonik bir cemaat mantığı veya sosyolojik olarak illegal bir örgüt, Marjinal bir örgüt psikolojisi Bilderberg.

Dünya'nın siyasi gidişatı, oluşacak kaoslar, ülkelerin durumları, stratejik tüm hamleler, dünya ekonomisi gibi tüm olayların ekseninde bu toplantı vardır.

Kısaca “Savaşları başlatan, savaşları bitiren” tüm kararlar bu toplantıda alınır. Temelinde, “Siyonist ” yani Yahudi temelli bir organize aklın olduğu, paranın gücünü kullananların, tüm Dünya'ya hakim olmak için oynadığı bir satrançtır diyebiliriz.

30 yılını Dünya Bankası ve Dünya Sağlık Örgütü'nde çalışarak geçiren ekonomist ve jeopolitik analist Peter Koenig daha ötesine giderek, Bilderberg'in gizli gündeminin küresel nüfusun azaltılması olduğunu........

© Milat


Get it on Google Play