We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İçeriden, dışarıdan!

11 2 0
wednesday

Türkiye güçlendikçe, kabuğunu kırdıkça, pek çok sahada dışa bağımlılık prangasından kurtuldukça içeriden ve dışarıdan birileri kuduz köpekler gibi saldırmaya başlıyorlar. Gavur yaptığında övünen, bizim çocuklar yapınca dövünen iç ihanet çeteleri, dışarıdaki patronlarından aldıkları güçle Türkiye’nin istikbaline kara leke çalmaya çalışıyorlar. Üstelik bunu açıktan yapıyorlar. Utanmaları, arlanmaları da yok. Tek bir merkezden düğmelerine basılıyor ama içerde sesleri farklı tonlarda çıkıyor.

Ülkenin refahına ve güvenliğine katkı sağlayan önemli projeleri de değersizleştirmeye, yok hükmünde göstermeye çalışıyorlar. Bunu bilerek yapıyorlar çünkü yaşadıkları toprakların değerlerinden, insanından, gücünden nefret ediyorlar. Kendilerini buralı saymıyorlar. Ne var ki millet bu aşağılık kompleksli yaratıklara iktidar şansı tanımıyor, bir takım iktisadi kaynaklara el uzatmalarına da artık fırsat tanımıyor. Kaybettikleri siyasi ve iktisadi mevzilerin acısını milletin ve devletin sırtından çıkarmaya kalkıyorlar.

Ermeni meselesi söz konusu oluyor, sesleri dışarıdan hırlayan Türkiye düşmanlarından daha yüksek çıkıyor. Bakıyorsunuz soykırım yalanını dillerine dolamışlar, utanmadan arlanmadan bu işin içerideki borazancılığını yapıyorlar. Hadi dışarıdaki gavurun planı programı belli. İçeriden havlayan tasmalı köpeklere ne oluyor? Yüzyıllarca iç içe yaşamış halkları birbirine düşman edecek ayrılıkçı, bölücü........

© Milat


Get it on Google Play