We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Aldatmanın dayanılmaz...›

8 5 34
07.02.2019

Sizlerden gelen; gerek Twitter, gerek Instagram veya mail yoluyla eski yıllardan beri yazılarımı severek okuyan ve özleyen takipçilerimin birbirinden güzel mesajlarına dayanamadım ve yeniden en sevdiğim şeyi, hayatım boyu bana en iyi terapi yöntemi gibi hissettiren şeyi yapmaya karar verdim.

Bilenler bilir benim yazılarım genellikle hayata dair yazılardır. Kimi zaman aşk, kimi zaman tutku, kimi zaman evlilik, hatta kimi zaman boşanma...

“KADIN VE ERKEK”

Oldum olası ne uzun vadede sadakatle sürebilen bir ilişki olduğuna inanıyorum, ne de kadınla adamın birbirinden vazgeçebileceğine inanıyorum.

Sezen Aksu boşuna “ne böyle senle, ne de sensiz. Yazık yaşanmıyor çaresiz,ne bir arada ne de ayrı, olmak imkansız hiç sebepsiz” dememiş bence.

Seneler evvel bir köşe yazımda; erkeği anlayabilmek için hamamböceklerine bakın demiştim. Çünkü hamamböcekleri hızla bir istikamete doğru giderlerken, hiçbir engelle karşılaşmamasına rağmen aniden durur ve kimi zaman koşmaya başlar, kimi zaman da yönünü değiştirir.

İşte bu durumun sebebini çözebileceğimiz vakit bence erkekleri de çözeriz diye düşünüyorum.

Bu yazım da uzun süre paylaşılmıştı ve hala Instagram postlarında da görüyorum ve çok mutlu oluyorum.

Sonrasında da bir başkası; kadınları kedilere benzetmiş. "Kadınları anlamak için kedilere bakın demiş. Kediler nasıl her saniye sevilmek isterse biz kadınlarda aslında öyleyiz. Sonra da eklemiş; kedilerin bu sürekli sevilme isteğini çözersek işte kadınlarında bu ilgi ve sevgi arzusunu çözeriz" demiş.

Bende de biraz kedilik var yalan yok...

Ama 7/24 mesajmış, telefonmuş, elele, dizdize dolaşmakmış o........

© Medyafaresi