We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

DÜŞMAN İÇERİDE

6 0 22
21.10.2018

Ne söylesek boş. Anlamayan yine anlamayacak. Bizi dışarıdan hiçbir kuvvet bitiremez içimizdeki hainler olmasa. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra ülkenin bağrına yerleştirilen Yahudiler, Ermeni’ler bilumum İslam düşmanı, Türk düşmanı kim varsa yüzyıldır boş durmuyor.
Geçenlerde bir futbol müsabakasında “Osmanlı yıkıldı yaşasın Cumhuriyet” diye slogan atmış bir gurup cahil. Mustafa Kemal’in masklarını da takmışlar paşalar. Acaba haberleri var mı bu “Mustafa Kemal’in askerleri’ nin daha dün bu sloganınıza “generali olsanız ne yazar it sürüleri” diye cevap veren Sırrı Sakık’ ın yanında oturanın CHP Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay olduğundan?
Tüm Türkiye Afrin’ de şehit olan yiğitlerine ağlarken, daha cenazeleri yerdeyken “Afrin direnişine selam olsun” “Apo’ ya selam olsun” sloganları atılan, YPG terör örgütünü “özgürlük savaşçısı” ilan eden HDP’ nin kongresinde Cumhuriyetçilik mi oynuyorsunuz? Gerçi “hiçbir laftan tiksinmiyorum şehitler ölmez vatan bölünmezden tiksindiğim kadar diyen” bir meclis üyesinden tiksinmiyorsunuz ki.
Şimdi ben burada uzun uzun Osmanlı’ yı yıkan güç bugün bizi yıkmaya çalışan güçle aynı. O gün bizi nasıl bölüp yüzyıl sömürdülerse bugün yine........

© Medya Güneş